Wziął rower, wszedł na zamarznięte jezioro i zrobił furorę. 33 mln wyświetleń [WIDEO]

Youtuber publikujący filmy wideo na kanale "The Q" wpadł na szalony pomysł. Postanowił pojeździć po lodzie na rowerze, którego kołami zostały ostrza do piły tarczowej. Jego film robi furorę w sieci.

Ludzie mają zaskakujące pomysły i w zasadzie ogranicza ich tylko wyobraźnia. Jeden z youtuberów, który ma ogromną rzeszę fanów w internecie (jego kanał "The Q" śledzi niemal 11 mln ludzi) zaprezentował najnowsze nagranie, które szybko stało się hitem. W ciągu 11 dni od publikacji film został odtworzony ponad 33 mln razy.

Zobacz wideo Straszny wypadek na Tour de Pologne. "Widziałem mnóstwo krwi na asfalcie"

Hajto zapytany o walkę ze świerczewskimTomasz Hajto wyśmiał propozycję. "Nie mógłbym go uderzyć"

Jeździł specjalnym rowerem po lodzie. Film Youtubera robi furorę w sieci

Na zamieszczonym filmie widzimy cały proces, w jaki sposób youtuber zmodyfikował swój rower, którego kołami zostały ostrza do piły tarczowej. Następnie wybrał się na zamarznięte jezioro, aby zobaczyć, jaki będzie tego efekt. Jego pierwsza próba jazdy na zamarzniętej tafli zakończyła się niepowodzeniem. Mężczyzna nie mógł jechać, ponieważ zęby tarczy wbijały się w lód. 

screen/Chris O'Meara APDramatyczny wypadek na Daytona 500 tuż przed metą. Jest nagranie z kokpitu [WIDEO]

Później postanowił udoskonalić koła roweru, dodając do nich małe płytki, dzięki czemu rower doskonale nadawał się do jazdy na skutym lodem jeziorze. - Epicka jazda rowerem po lodzie - zatytułował filmik, który podbił serca internautów.

Zobacz jazdę na specjalnym rowerze po lodzie:

 
Więcej o: