Mike Richardson aresztowany. Jest oskarżony o zabójstwo i handel narkotykami

Mike Richardson, były zawodnik Chicago Bears, który grał w ich barwach podczas zwycięskiego Super Bowl w 1985 roku został aresztowany - podaje szeryf hrabstwa Maricopa cytowany przez "Chicago Tribune". Ma być oskarżony o morderstwo bez premedytacji i posiadaniu broni pomimo zakazu oraz niebezpiecznych narkotyków na sprzedaż.

Richardson został aresztowany w Phoenix w środę, 30 grudnia. Według szeryfa hrabstwa Maricopa jest podejrzewany o morderstwo drugiego stopnia, bez premedytacji. Do tego miał mieć na sprzedaż niebezpieczne narkotyki i posiadać broń, choć wcześniej mu tego zakazywano. Według ABC-15, telewizji z Phoenix, jego aresztowanie ma związek z zabójstwem Ronalda Like'a, który został znaleziony postrzelony we wtorek i później zmarł. 

Zobacz wideo Jeden dotyk piłki Zielińskiego zmienił wszystko. "Idealnie" [ELEVEN SPORTS]

Były zwycięzca Super Bowl aresztowany w związku z morderstwem

59-latek w czasach gry dla Chicago Bears był znany jako "L.A. Mike". Był w klubie przez sześć sezonów, od 1983 do 1988 roku. Później przeniósł się jeszcze na rok do San Francisco 49ers. W 1985 roku wraz z drużyną z Chicago wygrał XX Super Bowl. Grał na pozycji cornerback w obronie. 

Londyn 29.12.2020. Krzysztof Ratajski na mistrzostwach świata w darta
Ratajski dzielnie walczył, ale historyczny występ w MŚ zakończył na ćwierćfinale

Richardson był skazywany za posiadanie i sprzedawanie narkotyków już 21 razy

Po zakończeniu kariery wielokrotnie miał problemy z prawem. Aż 21 razy był skazywany za posiadanie i sprzedawanie narkotyków. Ostatni raz na 13 lat za dysponowanie metamfetaminą i kokainą. Jego kara została skrócona, a były sportowiec wysłany na odwyk.

Dżambułat Chatochow Nie żyje "najgrubsze dziecko w historii". Chatochow zmarł w wieku 21 lat

Obiecywał, że się zmieni. - Jestem teraz inną osobą i chciałbym, żeby ludzie i dziennikarze w końcu uwierzyli, że jestem dobrym przykładem, jak możesz odmienić swoje życie - stwierdził Richardson po latach cytowany przez "Chicago Tribune". Sąd mu uwierzył, ale zaznaczał, że w przypadku złamania obietnicy, Richardson zostanie ponownie skazany na trzynaście lat więzienia. Teraz może mu jednak grozić bardziej surowa kara za kolejne przestępstwa. 

Krzysztof Ratajski zarobił setki tysięcy złotych. Krzysztof Ratajski zarobił setki tysięcy złotych. "Chodzenie po barach" opłaciło się

Więcej o: