Pierwsza porażka Kęsika w KSW. Został uśpiony przez Magomedova [WIDEO]

Cezary Kęsik nie miał nic do powiedzenia w starciu z Abusem Magomedovem, który w każdej płaszczyźnie okazał się lepszy od Polaka, finalnie udusił go do nieprzytomności i zapisał mu pierwszą w karierze porażkę.

Walka zakończyła się w drugiej rundzie po minucie i 53 sekundach. Polak nie był w stanie się już podnieść, a na koniec stracił nawet na moment przytomność. 

Zobacz wideo Owczarz: Myślałam, że pierwsza porażka będzie bardziej bolała

Runda 1:

Próba krosa na tułów w wykonaniu Kęsika, odpowiedź kopnięciami po stronie Magomedova. Ciosy na tułów zawodnika z Polski. Próba wysokiego kopnięcia Cezarego. Dobry prosty Abusa, kombinacja dwóch ciosów w tułów z wykorzystaniem zasięgu po stronie Kęsika. Przestrzelone wysokie kopnięcie Cezarego, niskie kopnięcie. Frontalne kopnięcie na tułów Abusa, odpowiedź niskim „Lubelskiego czołgu”. Middlekick Polaka, dwa ciosy Niemca w odpowiedzi. Długi prawy sierp niepokonanego zawodnika. Headkick Kęsika, presja i ciosy proste mieszane z sierpowymi, głównie lewe w wykonaniu Magomedova, które ustawiły przeciwnika na siatkę. Sprawnie jednak wyszedł z niedogodnej pozycji. Palec w oko Kęsika, przerwa. Po chwili, pojedynek został wznowiony. Obszerne sierpowe bite przez Kęsika, próba wysokiego kopnięcia. Kęsik poszedł po sprowadzenie, rywal złapał w kontrze gilotynę, powrócił do stójki i zdzielił nadal podchwyconą głowę Polaka kolanem. Niecelne sierpowe zawodnika z Polski. Kopnięcie na tułów w wykonaniu Niemca, po chwili udane sprowadzenie. Szybko jednak wstał.

Nokaut Patrika KinclaCiężki nokaut poczas KSW 57! "Aleeeeeż potężny prawy" [WIDEO]

Polak stracił przytomność

Runda 2:

Niskie kopnięcie Cezarego. Odpowiedź tą samą akcją po stronie Niemca. Kopnięcie żurawia na tułów w wykonaniu Abusa. Cepy w powietrze Kęsika, próba klinczu, Magomedov natychmiast próbował podchwycenia głowy, lecz nieskutecznie. Niemiec wepchnięty w siatkę, krótkie ciosy Polaka. Siłowanie się za wszelką cenę o obalenie w wykonaniu niepokonanego zawodnika, jednak nieskutecznie. Magomedov podchwycił głowę i udusił Kęsika do nieprzytomności.

W ten sposób Abus Magomedov zapisał Cezaremu Kęsikowi pierwszą w karierze porażkę.

Maria PiątkowskaNie żyje Maria Piątkowska. "Ostatnie lata przeżyła w dramatycznych okolicznościach"

więcej informacji o sportach walki na portalu inthecage.pl