Ciężki nokaut poczas KSW 57! "Aleeeeeż potężny prawy" [WIDEO]

Patrik Kincl totalnie zdeklasował stójkowo Tomasza Drwala i finalnie fundując mu ciężki nokaut.

Walka zakończyła się już po pierwszej rundzie, a trwała tylko 4 minuty 26 sekund. Czech Patrik Kincl z łatwością poradził sobie z Tomaszem Drwalem. W efektowny sposób znokautował rywala.

Zobacz wideo Tomasz Drwal wrócił do KSW. "Jego nazwisko już tak nie elektryzuje fanów jak kiedyś"

Szybki nokaut w KSW

Maria PiątkowskaNie żyje Maria Piątkowska. "Ostatnie lata przeżyła w dramatycznych okolicznościach"

Runda 1:

Niskie kopnięcie Patrika Kincla. Po chwili lewy sierpowy z krótkiego dystansu. Prosty Tomasza Drwala, niskie kopnięcie. Sporo ciosów Polaka pruło powietrze. Czech jednak zdecydowanie celniejszy i z wieloma dobrymi akcjami głównie pięściarskimi. Zdecydowana przewaga szybkości po stronie Kincla. 1-2 Patrika, bardzo niecelny „Goryl”. Niesamowita praca na nogach czeskiego reprezentanta. Dobry prawy w kontrze na cepy Drwala. Lowkick zawodnika z Krakowa. Dobry prawy obszerny sierp doszedł do głowy Kincla. Seria ciosów prostych, krótkich w wykonaniu Drwala. Niskie kopnięcie Tomasza, po chwili akcja ponowiona, przepuszczanie ciosów na odchyleniu w wykonaniu Kincla, obrotówka na korpus. Mocny prawy podłączył Polaka! Kincl ruszył z serią uderzeń, Drwal chwiał się na nogach, umiejętnie jednak spróbował obalenia, które dobrze wybronił Czech. Niesamowite akcje Patrika, kolana i seria uderzeń podbródkowych! Prawy na szczękę totalnie odciął świadomość Drwalowi.

W ten sposób Patrik Kincl udanie przywitał się z organizacją KSW.

Lewandowski dał wygraną Bayernowi w LeverkusenRobert Lewandowski koszmarem Bayeru Leverkusen! Wykorzystał kolejny błąd! [WIDEO]

Więcej informacji o sportach walki na portalu Inthecage.pl

Więcej o: