Bandycki atak na sędziego. Zawodnik aresztowany, a drużyna wyrzucona z rozgrywek

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas meczu futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych. Zawodnik Edinburg Bobcats, Emmanuel Duron został aresztowany po tym, jak zaatakował na boisku sędziego. Drużyna 18-latka za jego zachowanie została wyrzucona z play-offów uczelnianych rozgrywek.

Do sytuacji doszło chwilę po tym, jak po niesportowym zagraniu Emmanuel Duron został wyrzucony z boiska. 18-latek przez chwilę znajdował się poza nim, ale później ruszył na nie z powrotem. Duron wbiegł na murawę i zaatakował arbitra prowadzącego meczu, wymierzając mu cios w głowę.

Zobacz wideo "Jak zobaczyłem twarz Kloppa, zrobiło mi się smutno" [SEKCJA PIŁKARSKA #74]

Anya Taylor-Joy i  Marcin Dorociński w serialu 'Gambit Królowej'. Netflix"Słyszałam: Cóż, jesteś tylko dziewczyną". Rodzice: To gra dla mojego syna, nie córki

Skandal w meczu futbolu amerykańskiego. 18-latek zaatakował sędziego

Gdy pozostali zawodnicy Edinburg Bobcats zobaczyli, co robi ich kolega, błyskawicznie ruszyli na pomoc sędziemu. Kilku graczy złapało Durona i sprowadziło go za linię boiska. Tam inicjatywę przejęli funkcjonariusze policji, którzy aresztowali nastoletniego gracza.

Dziennik "The Monitor" poinformował, że sędziego zaatakowanego przez Durona zabrała karetka. Lekarze stwierdzili u niego wstrząśnienie mózgu. Duron usłyszał już oskarżenie i trafił do aresztu Hidalgo County Jail.

Bebetto AZS AJD - KTS Siarka Tarnobrzeg. Pierwszy mecz o złoty medal Drużynowych Mistrzostw PolskiPolki niedawno wygrały Ligę Mistrzyń, teraz rezygnują z gry! "Boimy się"

Nie wiadomo, jak długo Duron pozostanie w areszcie. Już teraz poinformowano jednak, że będzie on musiał zapłacić 10 tys. dolarów kary. Przez jego zachowanie Edingurg Bobcats zostali wyrzuceni z play-offów uczelnianych rozgrywek.

Więcej o: