Ekstremalne hobby Petera Sagana. Mistrz świata jest gotów na lot w kosmos!

Peter Sagan wykorzystał wolny czas od startów i postanowił polatać myśliwcem odrzutowym. - Czasami była to wyboista przejażdżka, ale zdecydowanie czuję się lepiej - przekazał Słowak, który był zachwycony lotem.

Swoimi wrażeniami z lotu kolarz podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Cześć Thomas Pesquet. [francuski inżynier lotniczo-kosmiczny, pilot i astronauta Europejskiej Agencji Kosmicznej - przyp. red.] Podczas mojego ostatniego lotu myśliwcem przeciążenie wyniosło 7,9 G. Czasami była to wyboista przejażdżka, ale zdecydowanie czuję się lepiej i będę dalej trenować. Zadzwoń do mnie, gdy pojawi się miejsce w kosmicznej rakiecie SpaceX albo na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W razie potrzeby możesz mnie umieścić w luku bagażowym - napisał na Instagramie Peter Sagan

Zobacz wideo

Wypadek podczas Tour de Pologne, 5 sierpnia 2020.Groenewegen ma zostać ukarany za fatalny wypadek Jakobsena podczas Tour de Pologne

Sagan latał odrzutowcem. "Zadzwoń do mnie, gdy pojawi się miejsce"

Słowak dołączył do wpisu film, gdy siedzi w kabinie odrzutowca. Wideo można zobaczyć pod tym linkiem. Sagan wykonywał różnego rodzaju akrobacje, prowadząc myśliwca odrzutowego. Cały lot sprawił mu ogromną frajdę.

Niklas EgNiecodzienne zdarzenie na Vuelta Espana. Dlaczego Niklas Eg wjechał w krzaki? [WIDEO]

30-letni Sagan jest trzykrotnym mistrzem świata w kolarstwie. Obecnie jeździ w barwach zespołu Bora-Hansgrohe. W sezonie 2020 wygrał 10. etap Giro d'Italia. Dla Słowaka była to już 114. zwycięstwo etapowe w karierze.