Marcin Najman pozwał "Don Kasjo"! Żąda ogromnych pieniędzy

Marcin Najman pozwał Kasjusza Życińskiego, z którym przegrał ostatnio na gali Fame MMA. Zarzuca mu pomówienie.
Zobacz wideo Saleta: Najman jest tchórzem i szkodnikiem. Powinien być wykluczony

Przed pojedynkiem "El Testosteron" - "Don Kasjo", ten drugi zarzucał pierwszemu romans z Moniką Godlewską. Najman temu zaprzeczył, a teraz dodatkowo pozwał niedawnego rywala. Na Twitterze zamieścił zdjęcie pozwu.

Marcin Najman pozwał "Don Kasjo"

Najman chce m.in., by Życiński otrzymał zakaz publicznego wypowiadania się na temat jego życia prywatnego. W pozwie złożonym w Sądzie Okręgowym w Elblągu domaga się także nakazu zamieszczenia oficjalnych przeprosin w mediach społecznościowych i "Super Expressie". W pozwie jest również wniosek o 50 tys. zł tytułem zadośćuczynienie za naruszenie dóbr osobistych.

Błąd Kamila GrabaryKamil Grabara bardzo szczerze podsumował swój katastrofalny błąd

Marcin Najman miał stoczyć pojedynek z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na zasadach pięściarskich. Gdy 41-latek poczuł, że sobie nie radzi, a było to już na początku pierwszej rundy, postanowił celowo złamać reguły. Dwukrotnie, kiedy najpierw obalił rywala, a następnie - tuż po ostrzeżeniu od sędziego - kopnął "Don Kasjo" w nogę. I tym samym wykopał się z federacji Fame MMA

Hansi Flick wyjaśnił nieobecność Lewandowskiego, który nie zagra w hicie LMHansi Flick wyjaśnił nieobecność Lewandowskiego, który nie zagra w hicie LM

To miała być ostatnia walka w karierze Najmana, ale już zapowiedział, że chce pożegnać się z kibicami w lepszy sposób. Nieznane jest nazwisko jego ostatniego rywala. Po walce z "Don Kasjo" Najman zamieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych, w którym zakpił z decyzji FAME MMA o dożywotnim wykluczeniu z federacji. Jednocześnie poinformował, że nie zamierza jednak kończyć kariery. - Ostatecznie przyjmę ofertę jedną z dwóch, jakie dostałem kilka minut po walce z prawdziwych federacji MMA - napisał "El Testosteron" na Facebooku.