Absurdalny wpis Marcina Najmana! Kolejny. Tak tłumaczy swoją walkę

Marcin Najman opublikował kolejny wpis w mediach społecznościowych. Tłumaczy swoje zachowanie, które doprowadziło go do dyskwalifikacji na gali Fame MMA 8.

- Gdy walczy się ze Świnią, która próbuje ci rozbić rodzinę i która jako jedyna nie chce walczyć w mma, pomimo iż walczy w Fame Mma. To może się człowiek zagotować - w ten sposób Marcin Najman odniósł się do dyskwalifikacji.

Marcin NajmanMarcin Najman Twitter Marcin Najman

Zobacz wideo Janikowski: Najbardziej boli mnie przegrana z Szymonem Kołeckim

Dyskwalifikacja Najmana i atak trenera

41-letni Najman w walce bokserskiej używał chwytów z MMA oraz K1. Po tym jak zaatakował rywala kopnięciem, sędzia przerwał walkę i zdyskwalifikował go. Dodatkowo po walce jego trener Damian Herczyk rzucił się na Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i ciągnął go za nogę. Rywal Najmana poinformował, że po walce zrobił prześwietlenie na oddziale SOR jednego ze szpitali. - Chciał wytargać tę nogę i sam, można powiedzieć, ją sobie k***a wykręcił - tłumaczył Herczyk.

Nowy piłkarz Lecha Poznań?Lech Poznań będzie miał nowego piłkarza! Jest wyceniany na milion euro

Zbigniew Boniek o walce Marcina Najmana

Skandaliczne zachowanie i dyskwalifikację Marcina Najmana skomentował prezes PZPN Zbigniew Boniek. - Komedia, debil totalny - napisał na Twitterze Boniek. - A już poważnie, to zachowanie tego pana, było spowodowane totalnym strachem, obawą przed kompromitacją, brakiem kontroli nad samym sobą.....niech Mu się wiedzie w innym życiu...powodzenia - dodawał w kolejnym wpisie prezes PZPN. Później wstawił jeszcze jeden post: I na koniec pytanie - czy wiadomo z kim się spotka Marcin Najman na Fame 9? Dobranoc. 

UFC 255Ubił go! Najlepszy nokaut UFC 255. Sędzia nie miał wyboru [WIDEO]

Walka Marcina Najmana ustawiona?

Nie brakuje też teorii, że walka była ustawiona. - Mamy bardzo poważne podejrzenia, że to było zaplanowane wcześniej działanie. Dociera do mnie coraz więcej informacji i te informacje są bardzo, bardzo niepokojące - powiedział o Najman - "Don Kasjo" Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA w rozmowie z kanałem MMA-bądź na bieżąco.