Jedna wielka ustawka?! Szokujące przecieki po walce Najmana. Właściciel Fame MMA grzmi

Nie milkną echa po kompromitacji Marcina Najmana na gali Fame MMA 8. Dodatkowo pojawiła się opinia, że wszystko mogło być jedną wielką ustawką.

- Mamy bardzo poważne podejrzenia, że to było zaplanowane wcześniej działanie. Dociera do mnie coraz więcej informacji i te informacje są bardzo, bardzo niepokojące - powiedział o Najman - "Don Kasjo" Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA w rozmowie z kanałem MMA-bądź na bieżąco.

Zobacz wideo "Najman nie jest pięściarzem. On jest krzykaczem"

Wątpliwości wokół walki Marcina Najmana

41-letni Najman w walce bokserskiej używał chwytów z MMA oraz K1. Po tym jak zaatakował rywala kopnięciem, sędzia przerwał walkę i zdyskwalifikował go. 

Teorii spiskowych nie brakuje, bo jedna z firm bukmacherskich - Betclic - przyjmowała zakład, że Najman kopnie przeciwnika. Sponsor gali wyjaśnił na Twitterze wątpliwości. - Część z was dopytuje o zakład na to, że Marcin Najman wyprowadzi przynajmniej 1 kopnięcie. Oficjalnie zatem informujemy, że na to zdarzenie przyjęliśmy 268 zakładów o łącznej stawce 2533 zł - napisano.

Internauci mają też teorię, że Najman zwyczajnie przestraszył się "Don Kasjo". Wybrał chwyty z innych sztuk walki, by zostać zdyskwalifikowanym aniżeli ciężko pobitym przez rywala. Władze Fame MMA są wściekłe. - Tak, jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w Fame MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego, jak i trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje - informują w komunikacie w swoich mediach społecznościowych organizatorzy.

Zbigniew Boniek o walce Marcina Najmana

Skandaliczne zachowanie i dyskwalifikację Marcina Najmana skomentował prezes PZPN Zbigniew Boniek. - Komedia, debil totalny - napisał na Twitterze Boniek. - A już poważnie, to zachowanie tego pana, było spowodowane totalnym strachem, obawą przed kompromitacją, brakiem kontroli nad samym sobą.....niech Mu się wiedzie w innym życiu...powodzenia - dodawał w kolejnym wpisie prezes PZPN. Później wstawił jeszcze jeden post: I na koniec pytanie - czy wiadomo z kim się spotka Marcin Najman na Fame 9? Dobranoc. 

Skandaliczne zachowanie trenera Marcina Najmana

Gdy zawodnik Najman został zdyskwalifikowany, jego trener Damian Herczyk, rzucił się na Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i ciągnął go za nogę. Rywal Najmana poinformował, że po walce zrobił prześwietlenie na oddziale SOR jednego ze szpitali. - Chciał wytargać tę nogę i sam, można powiedzieć, ją sobie k***a wykręcił - tłumaczył Herczyk.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.