Nie żyje Victor Luna. "Big Boy" miał zaledwie 37 lat

Nie żyje znany kulturysta, Victor Luna. 37-latek zmarł na skutek komplikacji po zakażeniu koronawirusem.

Bezpośrednią przyczyną śmierci Victora Luny był atak serca. Jak informuje portal Fitness Volt, był to efekt komplikacji po zakażeniu COVID-19. Brazylijczyk był bardzo popularny w swoim kraju. Pracował jako kulturysta i trener personalny. Był mistrzem Rio de Janeiro w kulturystyce.

Zobacz wideo Dramat Lukasa Hradecky'ego. Takie gole to rzadkość.

Jeszcze w październiku Luna był aktywny w sieci. Wrzucał zdjęcia, chwaląc się imponującą muskulaturą. 

 

- Waga 141,5 kg, wzrost 1,81 m. Kilka zdjęć, dla tych, którzy lubią moją pracę - pisał "Big Boy".

 

Barbara Nowacka opublikowała wizerunki policjantów uczestniczących w marszu kobietPolicjant, były zawodnik UFC odpiera zarzuty Barbary Nowackiej. "Zostałem skrzywdzony"

Kulturysta zmarł po zakażeniu COVID-19

Środowisko kulturystyczne jest w żałobie. - Dziś mam smutną wiadomość. Odszedł przyjaciel, zawsze uśmiechnięty i motywujący mnie. Będę za tobą tęsknił. Mój pierwszy przyjaciel z Brazylii - napisał inny znany kulturysta, Brandon Curry. 

 

- Jestem zasmucony wiadomością o odejściu Viktora Luny. Niech Bóg chroni i prowadzi jego rodzinę w tych trudnych czasach. Spoczywaj w pokoju bracie - dodał Roelly Winklaar.

 

Robert Lewandowski (z lewej; Bayern Monachium) oraz Erling Haaland (z prawej; Borussia Dortmund)Lewandowski w opałach! Szalona pogoń Haalanda. Tak wygląda klasyfikacja strzelców Bundesligi

Konto na Instagramie Darkness Nation także wspomina śmierć Luny. - To nie przypadek, że niebo było dziś zachmurzone. Otrzymaliśmy smutną wiadomość, że zmarł nasz brat Victor Luna - czytamy.