Mariusz Pudzianowski pochwalił się nowym zajęciem. 9 tysięcy kijków

Mariusz Pudzianowski nadal czeka na powrót do klatki. W międzyczasie pochwalił się w mediach społecznościowych swoim nowym zajęciem. Posadził aż 9 tys. drzewek wiśni!
Zobacz wideo Główna różnica między Lewandowskim i Brzęczkiem. "Nadają na innych falach"

Mariusz Pudzianowski nadal czeka na kolejną walkę. W międzyczasie postanowił pochwalić się na Instagramie zupełnie innym zajęciem, którego podjął się w ostatnich dniach. Otóż zawodnik MMA postanowił... zasadzić 9 tys. drzewek wiśni! - Samo się nic nie zrobi! Ostatni dzień i robota zrobiona będzie, 9 tys. kijków włożone w ziemię - napisał Pudzianowski na Instagramie.

 

Mariusz Pudzianowski czeka na kolejną walkę

Pudzianowski od listopada ubiegłego roku, gdy podczas gali KSW 51 w Zagrzebiu wygrał z Erko Junem, nie stoczył żadnej walki. W ostatnim czasie pojawiły się jednak informacje o jego możliwym powrocie do oktagonu. Być może 43-latek walkę stoczy już w grudniu, jednak nadal nie są znane szczegóły dotyczącego jego kolejnego pojedynku.

Caroline Woźniacki szczerze o swojej chorobie. Caroline Woźniacki szczerze o swojej chorobie. "Pewnego dnia nie możesz się ruszyć"

Od kilku lat Mariusz Pudzianowski poza aktywnością sportową działa także w branży transportowej. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA jest w posiadaniu kilku ciężarówek. Poza tym, że przynoszą mu one zysk ze zwykłego dostarczania towarów, generują one także dochody dzięki umieszczeniu na nich logo jednej z firm bukmacherskich, a także podobizny samego Pudzianowskiego.

Więcej o: