Mariusz Pudzianowski wściekły na wandali. "K****, łapy bym przetrącił za te nożyki"

- Dziś dzień serwisowy i klejenie łat na plandekach wrrrrr. Ku**a łapy bym przetrącił jednemu i drugiemu!!! - napisał na Instagramie Mariusz Pudzianowski. Zawodnik MMA skomentował w ten sposób zniszczenie ciężarówek i naczep z jego podobizną.

Od kilku lat Mariusz Pudzianowski poza aktywnością sportową działa także w branży transportowej. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA jest w posiadaniu kilku ciężarówek. Poza tym, że przynoszą mu one zysk ze zwykłego dostarczania towarów, generują one także dochody dzięki umieszczeniu na nich logo jednej z firm bukmacherskich, a także podobizny samego Pudzianowskiego. Oklejenia ciężarówek i naczep ktoś jednak zdecydował się zniszczyć.

Zobacz wideo "Przygoda Pudzianowskiego może się skończyć pod siatką". Analiza Janikowskiego

Mariusz PudzianowskiMariusz Pudzianowski apeluje do rządzących. "Oszczędź pan wstydu"

Zniszczono ciężarówki Pudzianowskiego. "Łapy bym przetrącił"

O zniszczeniu ciężarówek Pudzianowski poinformował za pośrednictwem Instagrama. - Dziś dzień serwisowy i klejenie łat na plandekach wrrrrr Ku**a łapy bym przetrącił jednemu i drugiemu!!! - napisał.

 

- Siódma rano i od nowa Polska ludowa. Trzeba troszeczkę popracować, dzisiaj dzień serwisowy. Trzy Pudziany zielone zjechały, chłopaki parę dni wolnego mają. A my z chłopakami z serwisu musimy popracować w inny sposób, przeglądać naczepy i pokleić łaty, bo jak się jeździ, to każdego łapy swędzą. Szkoda, że mnie tam czasami nie ma, bo bym im te łapy poprzetrącał za te nożyki i robienie oczek na naczepach. Nowe naczepy, a oczka porobione. Tylko przyczaić się w nocy i łapy przetrącić im wszystkim - dodał Pudzianowski w kolejnym poście, także opublikowanym w mediach społecznościowych.

 

Krystian Pudzianowski / Mariusz Pudzianowski; Źródło: Instagram / AGZnany trener sztuk walki atakuje braci Pudzianowskich. "Powiedział mi, żebym spier..."

Pudzianowski od listopada ubiegłego roku, gdy podczas gali KSW 51 w Zagrzebiu wygrał z Erko Junem, nie stoczył żadnej walki. W ostatnim czasie pojawiły się jednak informacje o jego możliwym powrocie do oktagonu. Być może 43-latek walkę stoczy już w grudniu.