Błachowicz ostro odpowiada legendzie UFC. "Zabieraj swój gruby tyłek. Nauczę cię szacunku"

- Jeśli masz tyle do powiedzenia na mój temat, zabieraj swój gruby tyłek z kanapy i dawaj do oktagonu. Nauczę cię trochę szacunku - napisał na Twitterze Jan Błachowicz do Daniela Cormiera, odpowiadając na jego zaczepki.

Jan Błachowicz, choć przed walką nie był faworytem, w niedzielę nad ranem znokautował Dominicka Reyesa w starciu o pas UFC wagi półciężkiej. Wielu ekspertów jest zachwyconych jego wygraną, ale pojawiają się także krytycy. Największym jest chyba Daniel Cormier, były mistrz UFC dwóch kategorii wagowych: ciężkiej i półciężkiej. - Błachowicz jest za wolny. Ludzie, gdy oglądam pojedynki tego gościa, jestem zdezorientowany! Jon Jones by go rozłożył. Sam bym to zrobił, gdybym dalej startował - mówił Cormier w rozmowie z Arielem Helwanim z ESPN.

Zobacz wideo Błachowicz po powrocie do Polski: Nie wiem, czy to się dzieje naprawdę

Błachowicz odpowiada Cormierowi. "Zabieraj swój gruby tyłek z kanapy"

Sprowokować Błachowicza wcale nie jest tak łatwo. Tym razem Polak jednak szybko i dosadnie odpowiedział Cormierowi. - Jeśli masz tyle do powiedzenia na mój temat, zabieraj swój gruby tyłek z kanapy i dawaj do oktagonu. Nauczę cię trochę szacunku - napisał Błachowicz na Twitterze, gdzie oznaczył Cormiera.

41-letni Cormier, który po sierpniowej porażce ze Stipe Miocicem (UFC 252) ogłosił, że przechodzi na emeryturę, od lat nie przepada za Błachowiczem. Wiele razy krytycznie wypowiadał się na temat Polaka, co akurat może wynikać z faktu, że Błachowicz w przeszłości pokonał Luke'a Rockholda i Corey'a Andersona - dwóch dobrych przyjaciół Cormiera.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .