Kobieta wparowała do mieszkania i chciała porwać dziecko. Joe Montana udaremnił jej plany

Do dramatycznej sytuacji doszło w ostatni weekend w domu Joe Montany, legendy NFL. Kobieta chciała porwać jego wnuka. Montana wraz z żoną uniemożliwi jej to.

Był sobotni wieczór. Joe Montana wraz z żoną Jennifer odpoczywali, a ich wnuk spał w osobnym pokoju. Nagle do ich rezydencji wtargnęła kobieta. Sodsai Dalzell chciała porwać 9-miesięczne dziecko. Nie wyjaśniła motywów swojego działania. Chwyciła dziecko i zamierzała z nim uciec. 

Zobacz wideo Vuković zwolniony z Legii. Statystyki go nie bronią

Były zawodnik NFL i jego żona zatrzymali kobietę. Wpierw próbowali ją przekonać, by oddała dziecko. Ta nie zamierzała ich posłuchać i wywiązała się szarpanina. W końcu Jennifer Montana wyrwała dziecko z objęć napastniczki, która z kolei zaczęła uciekać. Joe Montana zatrzymał ją i wezwał policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia po kilku minutach. Kobieta będzie odpowiadać za porwanie i włamanie. 

Legenda NFL udaremniła porwanie

- Okropna sytuacja. Najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - napisał Montana na Twitterze. W ślad za tym policjanci odmówili przekazania mediom dalszych informacji o sprawie.

Joe Montana to jeden z najwybitniejszych zawodników w historii rozgrywek NFL. Cztery razy wygrywał Super Bowl, trzy razy był wybierany MVP finału, dwukrotnie był najlepszym zawodnikiem ligi. Był członkiem drużyn San Francisco 49ers i Kansas City. Występował na pozycji rozgrywającego. Karierę zakończył w 1994 roku. 

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj też:

Więcej o: