Paige VanZant wie, jak zainteresować fanów. Popisała się sprawnością fizyczną na basenie [WIDEO]

Paige VanZant znowu wzbudziła zachwyt fanów. Uwielbiana przez kibiców zawodniczka MMA opublikowała na Instagramie wideo, na którym prezentuje swoje umiejętności na basenie.

Paige VanZant to amerykańska zawodniczka, która specjalizuje się w mieszanych sztukach walki. 26-latka w ostatnich miesiącach zyskała bardzo dużą popularność po tym, jak razem ze swoim mężem, Austinem „The Gentlemanem” Vanderfordem, zawodnikiem MMA w Bellator, zaczęła publikować bardzo odważne zdjęcia m.in. z treningów na swoim koncie na Instagramie, na których obydwoje są całkowicie nago.

Paige VanZant znowu zachwyciła fanów. Popisała się sprawnością na basenie

Teraz VanZant opublikowała kolejny odważny post - filmik z własnego basenu, na którym 26-latka ma na sobie bikini. Na materiale wideo zawodniczka pokazuje, jak bardzo jest wysportowana, robiąc szpagat w powietrzu. 

 

Nagranie bije rekordy popularności. W tej chwili [12.08, godz. 17:00] filmik zebrał niemal 800 tys. wyświetleń.

"Taniec z Gwiazdami" lepszy niż UFC

O VanZant ostatnio głośno było, gdy ogłosiła ona swoje odejście z UFC. - Jestem w UFC od sześciu lat. I przez ten czas, co jest nieco szalone, jestem na tym samym kontrakcie. Tyle samo zarabiałam w wieku 22 lat. Tyle samo zarabiam teraz, mając 26 - przyznała zawodniczka, cytowana przez Yahoo Sport. - Czuję, że przedłużenie umowy nie jest tym, czego chcę. Jestem podekscytowana myślą o zostaniu wolną zawodniczką. Dzięki temu dowiem się, jak dużo jestem warta - dodała.

VanZant zdradziła też, ile zarabia w UFC. Zawodniczka ujawniła, że otrzymuje 46 tysięcy dolarów za każdą walkę i drugie tyle, jeśli wygra. - Nie będę tego ukrywać, bo wszyscy to wiedzą. Mogę zarobić zdecydowanie więcej za promowanie różnych marek na Instagramie, więc to już powinno coś powiedzieć - powiedziała stanowczo Amerykanka.

- Zarobiłam więcej na udziale w "Tańcu z Gwiazdami", niż przez całą karierę w UFC - zakończyła.

Przeczytaj także:

  • Gwiazda UFC odchodzi. "Więcej zarobiłam w "Tańcu z Gwiazdami""
  • Gwiazdor UFC krytykuje znaną zawodniczkę. "Ona walczy tylko dlatego, że dobrze wygląda w bikini"
  • Szokująca nagimi zdjęciami gwiazda UFC odpowiada na oskarżenia. "Nie wstydzę się tego"
Więcej o: