Marcin Najman: Moja żona głosuje inaczej niż ja. Zbigniew Boniek: Mądra kobieta

Marcin Najman opublikował na Twitterze nagranie, w którym zaapelował do swoich obserwujących, aby nie awanturowali się z innymi, jeśli różnią się poglądami przed wyborami. Na jego wpis postanowił zareagować Zbigniew Boniek, który zażartował z zawodnika MMA.

Marcin Najman często publikuje w mediach społecznościowych krótkie nagrania, w których odnosi się do bieżących wydarzeń. Tym razem postanowił zabrać głos w sprawie drugiej tury wyborów prezydenckich, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 lipca.

Zobacz wideo Zaskakująca porażka pod koniec sezonu. Milan - Juventus 4:2. Skrót meczu [Eleven Sports]

- Mam do was wielką prośbę. Obserwuję to, co dzieje się przed tymi wyborami. Nie awanturujcie się między sobą, jeśli nie popieracie tego samego kandydata. To jest coś niesamowitego, to co się dzieje, nawet w rodzinach. Jeżeli ktoś ma inne zdanie niż inny mieszkaniec osiedla, sąsiad czy domownik, robi się taka afera... Byłem nawet świadkiem takich rozmów. Nie róbcie tego, bo to jest naprawdę bez znaczenia. Każdy ma prawo głosować na kogo mu się podoba. Moja żona głosuje na kogoś zupełnie innego niż ja i nie mam z tym żadnego kłopotu. Pomyślcie o tym - powiedział Marcin Najman w nagraniu opublikowanym na Twitterze.

Na jego wpis zareagował Zbigniew Boniek, który postanowił zażartować z Najmana. - Pomyślałem Marcin, gratulacje dla żony. Głosuje inaczej niż Ty? Mądra kobieta - napisał prezes PZPN. - Na poważnie, masz rację w 100 procentach - dodał Boniek.

Były bokser wielokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. W programie "Hejt Park" w Kanale Sportowym przyznał, że po zakończeniu kariery poświęci się właśnie rodzinie i pisaniu książek. W przeszłości chwalił się wizerunkiem żony w mediach społecznościowych.

 

Przeczytaj także:

Więcej o: