Niedźwiedź włamał się do domu amerykańskiej gwiazdy. Paniczną ucieczkę nagrały kamery

Ha Ha Clinton-Dix, gwiazda futbolowej ligi NFL, brał udział w nietypowym zdarzeniu. Zawodnik po powrocie do domu z przejażdżki na hulajnodze natknął się na... niedźwiedzicę spacerującym ze swoim potomkiem. Sytuację, na której widać uciekającego w popłochu 27-latka, zarejestrowały kamery domowego monitoringu.

W poniedziałek wieczorem Ha'Sean Clinton-Dix wybrał się na przejażdżkę na hulajnodze. Gdy wrócił do domu, zastał coś, czegoś pewnością się nie spodziewał. Na jego podjeździe spacerowała... niedźwiedzica ze swoim młodym.

Niedźwiedzica na podjeździe domu gwiazdy NFL. Sportowiec opublikował wideo

Gdy tylko 27-latek zorientował się, że jedzie hulajnogą prosto na niedźwiedzicę, rzucił sprzęt i błyskawicznie rzucił się do ucieczki. Zwierzęta także się przestraszyły i zaczęły się wycofywać. Ani im, ani futboliście na szczęście nic się nie stało. Clinton-Dix opublikował później nagranie całej sytuacji. Zajście zarejestrowały kamery jego domowego monitoringu.

Zobacz wideo Niedźwiedzica na podjeździe domu gwiazdy NFL. Sportowiec opublikował wideo

Urodzony na Florydzie Clinton-Dix to jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników NFL. Głównie za sprawą tego, jak jest nazywany. Pseudonim "Ha Ha" wziął się z tego, że podczas jednej z konferencji w czasie gry w Chicago Bears ktoś źle wymówił jego imię, Ha'Sean. Clinton-Dix jest zawodnikiem zespołu z Dallas, w którym za rok gry zarabia cztery miliony dolarów.

Przeczytaj także:

Więcej o: