"The Last Dance" o Jordanie zrobiło furorę. Już zapowiedziano dokument o kolejnej gwieździe sportu

Powstanie serial dokumentalny o kolejne gwieździe sportu. Produkcji doczeka się legenda futbolu amerykańskiego NFL Tom Brady.

Serial dokumentalny o Michaelu Jordanie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że już zapowiedziano, że powstanie podobna produkcja o innej legendzie sportu. Tym razem bohaterem ma być gwiazdor futbolu amerykańskiego (NFL) Tom Brady. Serial ma nosić tytuł "Man in the Arena" i liczyć 9 odcinków. Premier zapowiedziana została na przyszły rok. 

Zobacz wideo Karbownik może grać w jednej z najlepszych lig w Europie! "Myślę, że trafi do TOP 5"

Powstanie kolejny dokument. Bohaterem będzie Tom Brady

- Serial pokaże kluczowe momenty mojej kariery, zwycięstwa i porażki - powiedział 42-letni Brady w rozmowie z ESPN. Stacja ta odpowiadać ma za produkcję materiału. Brady prawie całą dotychczasową karierę spędził w zespole New England Patriots. Sześć razy wygrywał Super Bowl, cztery raz był wybierany MVP tego meczu, a trzy razy MVP sezonu zasadniczego.

Serial o Jordanie "The Last Dance" liczył 10 odcinków i pokazywał nie tylko karierę legendarnego koszykarza, ale i sukcesy drużyny Chicago Bulls z lat 90. Produkcja zgromadziła miliony widzów.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: