Szok! 22-letnia zawodniczka nie żyje. Przed śmiercią opublikowała tajemniczy post

22-letnia gwiazda japońskiego wrestlingu Hana Kimura nie żyje. Szokującą informację przekazała organizacja Stardom.

Stardom opublikowało szokujące oświadczenie, w którym piszą:. - Drodzy kibice Stardom, bardzo nam przykro poinformować, że nasza Hana Kimura nie żyje. Prosimy o zachowanie szacunku i danie sobie czasu na przemyślenie wszystkiego. Bądźcie swoimi myślami z jej rodziną i przyjaciółmi. Dziękujemy za wsparcie w tym trudnym czasie.

22-letnia Japonka miała przed sobą wielką karierę

Zawodniczka miała przed sobą wielką karierę. Wróżono jej, że wkrótce może trafić do WWE lub AEW, czyli największych amerykańskich organizacji pro wrestlingu. Młoda 22-latka wyróżniała się jasnymi różowymi włosami i wyszukanymi kostiumami zapaśniczymi. Kimura szybko stała się ulubieńcem fanów, ponieważ widzowie zobaczyli pewną siebie młodą kobietą, która potrafiła spektakularnie pokonywać przeciwników. 

Zobacz wideo

Nieznane są jeszcze przyczyny śmierci zawodniczki, choć portal prowrestlingheet.com informuje, że w piątek wieczorem zawodniczka opublikowała niepokojące zdjęcia na Instagramie. Ostatni post Kimury na Instagramie brzmiał: „Kocham cię, mam długie, szczęśliwe życie. Przepraszam" 

 

Hejt po udziale w reality show przyczyną wielkiej tragedii?

Kimura była także gwiazdą netfliksowego reality show - "Terrace House". Jeden z ostatnich odcinków przed pandemią koronawirusa miał spowodować spory hejt w kierunku zawodniczki, z którym 22-latka mogła sobie nie poradzić.

Śmierć zawodniczki została zauważona w całym świecie wrestlingu. Gwiazda WWE Natalya napisała na Twitterze. - Właśnie usłyszałem tę wiadomość i jestem nią naprawdę zasmucona. Mam złamane serce. Jamie Hayter dodał: „ Jestem zrozpaczony. Nie wiem nawet, co powiedzieć. Jestem odrętwiały. Nie mogę wyrazić słowami tego co teraz czuje.

To niestety kolejna śmierć wśród zawodników uprawiających wrestling. Ostatnio informowaliśmy o odnalezieniu ciała Shada Gasparda.

- Nie mogę sobie wyobrazić radzenia sobie z nienawiścią w mediach społecznościowych w wieku 22 lat. Ja teraz ledwo sobie z tym radzę. Niektórzy z was powinni się wstydzić - napisał 40-letni zawodnik Joey Ryan. 

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o: