Golfista pokazał nagranie z treningu. "Prawie zabiłem moją dziewczynę" [WIDEO]

Joost Luiten, profesjonalny golfista, opublikował nagranie ze swojego treningu. Jedno z uderzeń zakończyło się fatalnie - piłka trafiła w jego partnerkę, która nagrywała próby Luitena. Szczęśliwie dla niej, skończyło się tylko na siniakach.

Joost Luiten opublikował nagranie w mediach społecznościowych ze swojego treningu. Holenderski golfista pokazywał, w jaki sposób stara się dostosować do wymogów dotyczących koronawirusa. Jego asystent rzucał mu kij z zachowaniem odległości 1,5 metra, po czym 34-latek wykonywał zagranie.

Jedno z nich zakończyło się fatalnie. Piłka trafiła w partnerkę Luitena, która nagrywała jego zagrania. W momencie uderzenia na nagraniu słychać tylko krzyk z bólu zza kamery. - Prawie zabiłem moją dziewczynę - napisał golfista, publikując nagranie. Dodał także, że incydent skończył się jedynie na siniakach.

Zobacz wideo

Nagranie wywołała spore zainteresowanie fanów golfisty, którzy uznali je za zabawne. Natychmiast pojawiły się pod nim komentarze. - Haha, świetne! Biedna Melanie - brzmiał jeden z nich. - Super płynny ruch! - dodał z kolei inny komentujący nagranie na profilu Luitena na Instagramie.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.