Zamówił drinki za 37 dolarów. Kelnerzy mogli być w szoku widząc napiwek

Chad Johnson zamówił kilka drinków na kwotę 37 dolarów w jednej z restauracji na Florydzie. Kelnerzy mogli być w szoku, gdy zobaczyli napiwek, jaki zostawił im były zawodnik NFL. - Gratuluję ponownego otwarcia. Mam nadzieję, że to pomoże - napisał Johnson.

Pandemia koronawirusa rozprzestrzeniła się po całym świecie. Najwięcej przypadków zakażeń jest w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie powoli wracają jednak do normalnego życia, by uratować gospodarkę. Jedną z ponownie otwartych restauracji w Miami odwiedził były zawodnik NFL Chad Johnson. Po wypiciu drinka zostawił wielki napiwek, a do tego wiadomość.

Zobacz wideo

Były zawodnik zostawił wielki napiwek

Johnson zamówił kilka drinków, które kosztowały 37,4 dolara. Zapłacił jednak o tysiąc dolarów więcej! Oprócz pieniędzy zostawił także kelnerom z Florydy krótką wiadomość: "Gratuluję ponownego otwarcia. Przykro mi z powodu pandemii, mam nadzieję, że to pomoże. Kocham was."

Chad Johnson jest byłym zawodnikiem futbolu amerykańskiego. Grał 11 sezonów w NFL dla Cincinnati Bengals, New England Patriots i Miami Dolphins.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: