Tammy Sytch sprzedaje ludziom swoje nagie zdjęcia. Może zarobić fortunę

Tammy Sytch, znana bardziej jako "Sunny", znalazła nowy sposób na zarabianie pieniędzy. 47-latka zdecydowała się na sprzedawanie nieocenzurowanych zdjęć na specjalnej platformie internetowej.

Tammy Sytch to była zawodniczka wrestlingu. Po zakończeniu sportowej kariery postanowiła występować w filmach porno. Trafiła jednak do więzienia, z którego została zwolniona w lutym, ponieważ prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Teraz znalazła nowy sposób na zarabianie pieniędzy.

Zobacz wideo "Tyson Fury bazuje na cwaniactwie" - Sportowa rozmowa dnia z Mariuszem Wachem

Sytch publikuje swoje nieocenzurowane zdjęcia na platformie internetowej, gdzie należy uiścić opłatę abonamentową, aby móc je oglądać. Według "Ringside News", 47-latka może zarobić w ten sposób ponad ćwierć miliona dolarów. - Jeśli każdy z jej abonentów płaci co miesiąc, zarobi ponad 287 tys. dolarów - twierdzą dziennikarze.

 

Sytch była wielką sławą wrestlingu w latach 90. - W 1996 roku byłam najpopularniejszą gwiazdą w AOL. 24 lata później chcę zostać czołowym twórcą treści w OnlyFans - napisała na Twitterze. - Po zaledwie 96 godzinach od utworzenia konta, znalazłam się w TOP 1,8% wszystkich twórców. Hejterzy, nadchodzi czas tej 47-latki! - dodała.

Przeczytaj także:

Więcej o: