Tragiczny wypadek Tarvarisa Jacksona. 36-letni mistrz NFL nie żyje

Tarvaris Jackson, były rozgrywający Minnesota Vikings, Buffalo Bills i Seattle Seahawks, zginął w nocy z niedzieli na poniedziałek w wypadku samochodowym. Miał 36 lat. W NFL grał 10 sezonów, a z Seahawks wygrał Super Bowl w 2014 r.

Według raportu służb Jackson zginął niedaleko rodzinnego Montgomery w stanie Alabama. 11 km przed miastem jego Chevrolet Camaro wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Potem auto przekoziołkowało. Jak pokazują zdjęcia z miejsca wypadku, samochód został zupełnie zniszczony.

Jackson został przewieziony do szpitala w Montgomery, gdzie stwierdzono zgon byłego zawodnika NFL.

Mistrz NFL nie żyje

Tarvaris Jackson w lidze futbolu amerykańskiego występował przez 10 sezonów. Został wybrany w drafcie w 2006 r. przez Minnesota Vikings. Potem przeszedł do Seattle Seahawks, gdzie wywalczył sobie rolę podstawowego rozgrywającego. W sezonie 2012 doznał jednak kontuzji. Jego miejsce zajął Russell Wilson, który okazał się znakomitym zawodnikiem. Po krótkim pobycie w Buffalo Bills Jackson wrócił do Seattle i pełnił rolę rezerwowego. W 2014 r. był członkiem drużyny, która wygrała Super Bowl, pokonując Denver Broncos 43-8. Karierę zakończył w 2015 r. Ostatnio był trenerem rozgrywających w drużynie uniwersyteckiej Tennessee State.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.