Sport.pl

Paige Spiranac szokuje. Golfistka pokazała, jak trenuje podczas pandemii [WIDEO]

Paige Spiranac zszokowała świat sportu. Była amerykańska golfistka pokazała, jak trenuje podczas pandemii koronawirusa. Jej nagranie szybko obiegło światowe media.
Zobacz wideo

Paige Spiranac była zawodową golfistką, choć początkowo popularność zyskała dzięki publikowanym w internecie efektownych uderzeniach. Na samym Instagramie ma ponad dwa miliony obserwujących. Ze swoimi fanami regularnie dzieli swoimi przeżyciami. Tym razem pokazał im, jak trenuje podczas pandemii koronawirusa.  Jej nagranie szybko obiegło światowe media, a na Instagramie ma już ponad milion odtworzeń.

Paige Spiranac walczy z przemocą w sieci

Paige Spiranac w 2017 roku została ambasadorką Cybersmile, fundacji charytatywnej zapewniającej pomoc i programy edukacyjne dla ofiar przemocy w sieci. Sama zderzyła się z tym problemem, o czym opowiedziała w swoim podcaście "Playing A Round". W 2016 roku wysłała swoje nagie zdjęcie mężczyźnie, z którym się spotykała. Po rozstaniu pokazywał on wspomniane zdjęcie swoim znajomym, a fotografia stopniowo zataczała coraz szersze kręgi. Sama Spiranac dostawała wiele wiadomości od obcych ludzi na ten temat, jednak gdy zadawała im pytanie, w jaki sposób dostali to zdjęcie, nie odpowiadali jej (ostatecznie trafiło ono do internetu). Ostatecznie pokonała swoją traumę i "wygrała", a jej historię można przeczytać pod tym linkiem >>

Więcej o:
Komentarze (57)
Paige Spiranac szokuje. Golfistka pokazała, jak trenuje podczas pandemii [WIDEO]
Zaloguj się
 • prawdziwy_gonzo

  Oceniono 34 razy 22

  A potem się dziwicie, że zarabiacie 20% mniej niż mężczyźni i organizujecie akcje #meetoo. Pierwsza rada: najpierw zacznijcie od siebie. Zacznijcie się po prostu szanować. Tylko tyle i aż tyle.

 • el.pistolero

  Oceniono 22 razy 14

  To nie jest golfistka. To jest internetowa atencujszka, a inaczej celebrytka. Udaje golfistkę, by czymś się wyróżniać wśród innych antecjuszek, a jej znakiem firmowym jest wyginanie i wypinanie w kusych ciuszkach.

 • plosiak

  Oceniono 9 razy 5

  Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ten portal promuje taką prymitywną postawę ?
  Zdecydujcie się - albo ministerki, marszałkinie i walka o prawa kobiet albo w dziale sportowym dajcie dmuchaną lalę.

 • algreg

  Oceniono 9 razy 5

  brałbym jak pis.--dzielce dudę

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 4

  Jeszcze teraz uderzenie kijem trzymanym pośladkami w d..e, potem trzymanym udami...
  Faceci mogliby przywiązać kij do wacka i tak uderzać, byle nie po własnych "piłeczkach".
  Same atrakcje.

 • wolny_wypowiadacz

  Oceniono 2 razy 2

  zgodnie z konwencją publikatorów internetowych jestem zszokowany --> ależ ta pani Spirala ma krótkie nogi !!!!

 • noltenick

  Oceniono 2 razy 2

  Równie dobrze mogłaby pchać kulą, albo łowić ryby. Z jej, nazwijmy to oględnie, idealną techniką i tak miałaby milion fanów w każdej dziedzinie sportu. Zresztą miałaby tych fanów znacznie więcej, gdyby w którejś dyscyplinie poszła na całość. Mam nadzieję, że w golfie czy bez golfa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, bo miło się jej słucha.

 • atmt

  Oceniono 3 razy 1

  Gimby ze sport.pl znalazły nową idolkę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX