"Don Kasjo" ostatnim rywalem Marcina Najmana? Kim jest i skąd się wziął?

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński to prawdopodobnie następny i ostatni rywal Marcina Najmana podczas gali Fame MMA 7. Dla obu zawodników nie byłoby to pierwsze starcie na gali stworzonej dla celebrytów, jednak konflikt "Don Kasjo" - Najman zaostrza się coraz bardziej. Kim jest prawdopodobny przeciwnik Najmana?

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński na gali Fame MMA pierwszy raz pojawił się w 2019 roku. W swojej debiutanckiej walce wygrał z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Do tego doszły dwie następne walki z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem oraz Marcinem Ratajem. W ostatnim czasie w nieprzychylny sposób wypowiada się o nim Marcin Najman, który na odpowiedź celebryty nie musiał czekać długo.

Zobacz wideo

Kim jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński? 

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński znany jest z telewizyjnych programów "Ex na plaży" oraz "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Między innymi to było powodem jego ostatniej walki z Marcinem Ratajem, z którym konflikt rozpoczął się właśnie podczas programu "Ex na plaży". Wcześniej "Don Kasjo" przez kilka lat trenował boks. Na co dzień był reprezentantem SAKO Gdańsk, gdzie stoczył pierwsze walki. 

Myśl o boksie zawodowym porzucił już jakiś czas temu, a od sportów walki zrobił sobie pięcioletnią przerwę. Powrót "Don Kasjo" ogłoszono przy zapowiedzi Fame MMA 3, gdzie stanął do walki z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Dotychczas w formule MMA "Don Kasjo" ustanowił swój rekord trzech wygranych i żadnej porażki. 

Marcin Najman - Kasjusz "Don Kasjo" Życiński czy Fame MMA 7 rozwiąże konflikt?

Po ostatniej, szóstej edycji Fame MMA między "Don Kasjo" a Marcinem Najmanem wybuchł konflikt. Marcin Najman przegrał walkę z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem po nokaucie. Choć początkowo podał informację, że pora już odwiesić rękawice na kołek, w filmiku do fanów dodał, że jest w stanie stoczyć ostatnią, pożegnalną walkę. Na swojego rywala typuje właśnie "Don Kasjo" jednak nie podano jeszcze oficjalnej informacji, która potwierdzałaby taki scenariusz.

"Don Kasjo" natomiast w wywiadach odnosił się do słów Marcina Najmana i sam zapowiedział, że jest otwarty na propozycję walki zarówno w formacie MMA jak i bokserskiej. Dodatkowo oświadczył, że nie będzie zmuszał Marcina Najmana do zbijania wagi, a sam jako amator dostosuje się do przeciwnika. 

- Ja chętnie przyjmę takie wyzwanie. Nie będę mu stawiał żadnych limitów wagowych i zapraszam Marcinek - powiedział w wywiadzie z mma.pl Kasjusz Życiński.