Kontrowersyjna decyzja organizatorów Fame MMA. Gdzie i kiedy obejrzeć galę?

W sobotę, 28 marca, odbędzie się gala Fame MMA 6. Organizatorzy zmienili charakter wydarzenia na telewizyjne show. Gdzie obejrzeć galę? Kto pojawi się w klatce?

Na całym świecie odwoływane są kolejne wydarzenia sportowe i większość profesjonalnych lig została już zawieszonych. W Polsce ma się jednak odbyć zaplanowana na sobotę (28 marca) gala FAME MMA 6. Wprowadzony w naszym kraju stan zagrożenia epidemią, a później stan epidemii sprawiły jednak, że organizatorzy już jakiś czas temu zrezygnowali z udziału kibiców w tym wydarzeniu. Organizacja zdecydowała się zmienić charakter swojej gali na typowo telewizyjne show, które będzie można zobaczyć w systemie pay-per-view.

Zobacz wideo MMA czeka największy kryzys w historii. Kawulski: Czeka nas wojna

Kontrowersyjna decyzja FAME MMA. Ministerstwo sportu: To niebezpieczne

Decyzja organizatorów budzi kontrowersje. Sytuacja ta spotkała się z krytyką ze strony ministerstwa sportu. - Z naszego punktu widzenia, ta impreza nie powinna się odbyć. (...) W naszym odczuciu jest to impreza sportowa i na pewno przy jej produkcji, nawet tylko telewizyjnej, będą brały udział co najmniej dwie osoby, więc jest to niebezpieczne - mówi Agnieszka Roszkiewicz, rzecznik Ministerstwa Sportu w rozmowie z WP Sportowe Fakty.

Karta walk FAME MMA:

  • Marcin "El Testosteron" Najman vs Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Zusje" Smogulecka
  • Wojciech Gola vs Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Maciej Rataj
  • Jakub "Kubańczyk" Flas vs Mateusz "L-Pro" Łapot
  • Bartosz "Qbik" Kubik vs Cyprian "Cypis" Racicki
  • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Maciej "Szewcu" Szewczyk
  • Alan "Alanik" Kwieciński vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula

Gdzie i kiedy obejrzeć galę Fame MMA 6?

Gala Fame MMA 6 rozpocznie się w sobotę, 28 marca, o godz. 20:00. Transmisję będzie można obejrzeć na stronie famemma.tv, po wykupieniu dostępu. Tego wydarzenia nie będzie można obejrzeć w telewizji. Koszt dostępu do transmisji PPV wynosi 19,99zł.

Więcej o: