Legenda NFL zmienia klub! Po dwudziesty latach gry i sześciu mistrzowskich tytułach!

- Wszystko, co osiągnęliśmy, napawa mnie radością, a lekcje, jakie dostałem, będą ze mną aż do końca życia - powiedział Tom Brady po pożegnaniu się z New England Patriots. Amerykanin odchodzi z klubu po 20 latach.

- Chciałbym podziękować za ostatnie dwadzieścia lat, za codzienne poświęcenie dla wygranych oraz za kreowanie kultury i mentalności zwycięstwa opartej na słusznych wartościach. Jestem wdzięczny za wszystko, czego mnie nauczyliście. Pozwoliliście mi wykrzesać maksimum moich możliwości, a to rzecz, o której marzy każdy gracz. Wszystko, co osiągnęliśmy napawa mnie radością, a lekcje jakie dostałem, zostaną za mną do końca życia. Bez was nie byłbym tym, kim jestem - napisał 42-letni Tom Brady.

Zobacz wideo Mistrzostwa Europy przełożone! Konsekwencje koronawirusa w sporcie

W 2000 roku Brady podpisał kontrakt z New England Patriots. I do teraz go reprezentował. W tym czasie został jednym z najlepszych quaterbacków w historii. Aż sześć razy wygrał Super Bowl, w tym cztery razy został wybrany MVP finału. Jaka przyszłość czeka Brady'ego? Od środy będzie wolnym agentem i prawdopodobnie tego dnia ogłosi, w której drużynie zagra. Kolejny sezon NFL zaczyna się dopiero we wrześniu.

Więcej o: