Do internetu wyciekł film ze śmiertelnego pobicia Dominika Sikory. Dostał jeden cios

Zapaśnik Sobieskiego Poznań, Dominik Sikora, został śmiertelnie pobity na jednej z poznańskich ulic. Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy w niedzielę 26 stycznia. Teraz do sieci wyciekło nagranie, na którym widać moment uderzenia zapaśnika przez podejrzanego, Olgierda Michalskiego, poszukiwanego przez policję listem gończym.

Poznaliśmy nowe fakty ws. śmiertelnego pobicia Dominika Sikory. Do internetu trafił film, na którym widać wszystkie szczegóły tego dramatycznego zajścia.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk ostrzega inne kobiety!

Śmiertelny cios nagrany na kamerze. Dominik Sikora dostał jeden cios

Można na nim zauważyć Sikorę rozmawiającego z kobietą, która w pewnym momencie policzkuje go, a następnie odpycha. Po kilku sekundach zapaśnik dostaje potężny cios prosto w twarz od mężczyzny stojącego obok i upada bezwładnie na ziemię. Sprawca zdarzenia po chwili odchodzi i wraca do klubu. Sikorze kilka osób postanawia udzielić pomocy. Zapaśnik w wyniku doznanych obrażeń 31 stycznia zmarł w szpitalu.

Przed kilkunastoma dniami  policja wydała list gończy za Olgierdem Michalskim. 42-letni mężczyzna jest podejrzany o śmiertelne pobicie zapaśnika KS Sobieski - Dominika Sikory. Pojawiły się informacje, że Michalski może ukrywać się w Szwajcarii - napisała na Twitterze dziennikarka Radia Zet Danka Woźnicka.

Jak podaje portal rm24.pl, Olgierd Michalski trenował kulturystykę oraz tzw. sporty odważnikowe. Mężczyzna w przeszłości miał już na koncie przestępstwa, za które był skazany m. in. napaść na policjantów.

Olgierd Michalski ma 42 lata i jest zameldowany na ulicy Biskupińskiej. Jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory. Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego, może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu - tel. +48 796 658 459" - czytamy w komunikacie.