Policja ustaliła tożsamość podejrzanego o śmiertelne pobicie Dominika Sikory. "List gończy"

Policja podała nowe fakty w związku z tragiczną śmiercią zapaśnika Dominika Sikory. Ustalono tożsamość podejrzanego o śmiertelne pobicie sportowca. - Rozpoczynamy procedurę uzyskania listu gończego - poinformował na Twitterze rzecznik poznańskiej policji Andrzej Borowiak.

Dominik Sikora, zapaśnik Sobieskiego Poznań, został śmiertelnie pobity na jednej z poznańskich ulic. Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy 26 stycznia. 29-letni Sikora został napadnięty po tym, jak opuścił jeden z lokali na Starym Rynku. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami głowy trafił do szpitala, gdzie zmarł w ten piątek.

Poznańska policja podała nowe fakty w związku z tragiczną śmiercią zapaśnika. Ustalono tożsamość podejrzanego o śmiertelne pobicie sportowca. - Rozpoczynamy procedurę uzyskania listu gończego. Wkrótce podamy dalsze informacje - poinformował na Twitterze rzecznik poznańskiej policji Andrzej Borowiak.

Nazwisko podejrzanego jest już znane policji

"Gazeta Wyborcza" poinformowała, że nazwisko podejrzanego jest już znane policji od trzech dni, lecz jeszcze nie udało się go ująć. Mężczyzny nie było w żadnym z miejsc, w których mógłby potencjalnie przebywać. Wiadomo też, że był już notowany za różne przestępstwa.

Sikora był zawodnikiem stylu klasycznego. Zdobył wiele medali indywidualnych i drużynowych mistrzostw Polski. Był także medalistą mistrzostw Europy kadetów.

Janikowski spotkał się z więźniami. "Wychowałem się na dzielnicy kryminalistów i recydywistów":

Zobacz wideo