Sport.pl

Szokująca kontuzja zawodnika rugby. Jak to możliwe? [WIDEO]

Szokującej kontuzji doznał Sean Marriot, zawodnik rugby grający w zespole Medway RFC. Sportowiec w trakcie gry przedziurawił twarz w taki sposób, że przez otwór pod ustami wypływała woda, którą próbował pić.

"Kontuzja tygodnia" - tak opisano w mediach społecznościowych uraz, którego doznał Sean Marriot. Rugbysta Medway RFC przedziurawił skórę pod ustami w taki sposób, że woda, którą próbował pić, wylatywała przez otwór znajdujący się na jego twarzy. Nagranie przedstawiające kontuzję opublikował klub Marriota. Mimo tego, że kontuzja wygląda groźnie, zawodnik nie wygląda na filmiku na zmartwionego.

Wideo opublikowane przez Medway RFC jest hitem internetu i bije rekordy popularności. Przez trzy dni wyświetlono je ponad 300 tys. razy. Post wideo na Twitterze polubiło niemal 8 tys. użytkowników.

"Rugby na wózkach to nie jest miękki sport. To jest murdeball":

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (4)
Szokująca kontuzja zawodnika rugby. Jak to możliwe? [WIDEO]
Zaloguj się
 • aiwarikiar

  Oceniono 2 razy 2

  Jakiś pół-amatorski klubik daje dwu-sekundowy filmik ze swoją "gwiazdą" plującą wodę i to jest pokazane na niby szanującym się portalu sportowym? Wszedłem na strony sportowe z innych krajów takie jak ESPN, FOX DEPORTES, czy Bein Sports, i na żadnym z nich nie było ani słowa o tym "szokującym" wydarzeniu. Tylko sportpl łyknął to jak młody pelikan, choć widać że klubik tylko podał to do mediów społecznościowych żeby zwrócić na siebie uwagę. Tak poza tym, mógłbym się dowiedzieć: a)jak doznał tej kontuzji, b)jakim wynikiem zakończył się ten mecz, c)co się stało z zawodnikiem po meczu, d)co to w ogóle za klub. O tym już sportpl nie raczył nas poinformować.

 • der-rauber

  Oceniono 1 raz 1

  Nietypowa a nie szokująca.
  Mniej głupich artykułów.
  Więcej o rugby.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX