Piotr Świerczewski może zadebiutować w MMA! Poznał już potencjalnego rywala

To jeszcze nie jest pewne, ale portal fightsport.pl informuje, że Piotr Świerczewski może zadebiutować w MMA. Były piłkarz miałby stoczyć walkę z Gregiem Collinsem, czyli znanym z programu "Odjazdowe bryki braci Collins" Grzegorzem Chmielewskim.

Gala Free Fight Federation 2 z udziałem Piotra Świerczewskiego miałaby się odbyć 21 grudnia, a rywalem byłego reprezentanta Polski miałby być Grzegorz Chmielewski znany jako "Greg Collins" z programu  "Odjazdowe bryki braci Collins". - Pojedynek został zaakceptowany przez obie strony, a Świerczewski jest w trakcie poszukiwań klubu, który przygotuje go do walki w tak krótkim czasie - informuje portal fightsport.pl.

Co za ciosy! Co za historia [WIDEO]

Zobacz wideo

Piotr Świerczewski ma 47 lat. Piłkarską karierę zakończył w 2015 roku. Występował m.in. w: GKS-ie Katowice, AS Saint-Etienne, Bastii, Olympique Marseille, Birmingham, Lechu Poznań, Cracovii, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Koronie Kielce, Polonii Warszawa, ŁKS-ie Łódź czy Zagłębiu Lubin. W reprezentacji Polski rozegrał 70 meczów, strzelił w nich jednego gola.

Free Fight Federation to federacją zrzeszająca celebrytów, którzy chcą spróbować swoich sił w MMA. Jest odpowiedzią na FAME MMA. W ramach Free Fight Federation walczą m.in.: Krystian Pudzianowski (brat Mariusza Pudzianowskiego) czy Paweł "Trybson" Trybała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.