Narciarz zaprezentował szalony układ po 232 próbach! Hit internetu [WIDEO]

Andri Ragettli, szwajcarski narciarz dowolny, przygotowuje się do nowego sezonu, trenując w hali. 21-latek nakręcił film z przygotowań, który stał się hitem internetu. Sam przyznał, że by wykonać bezbłędnie cały układ, potrzebował aż 232 prób!

Szwajcar nie raz już umieszczał filmiki w internecie z przygotowań do sezonu. Dotychczas najpopularniejsze jego nagranie obejrzało 80 mln internautów!

Polska narciarka dowolna opowiada, "jak to jest wyrwać się śmierci": 

Zobacz wideo

Tym razem może być kolejny rekord. Ragettli w hali zaprezentował swój niezwykle trudny układ, który zajął mu ponad minutę. Czego tam nie było? Wskakiwał na rower, na specjalne kule, korzystał z drążka, deskorolki. Sami zobaczcie jego szalony trening:

Niesamowity popis narciarza dowolnego. Do bezbłędnego układu potrzebował aż 232 prób!

21-letni narciarz dowolny przyznał, że potrzebował aż 232 prób, by wykonać swój układ bez błędu. Pokazał tym samym, jak wielką rolę w sporcie ma determinacja. Na osobnym filmiku zaprezentował swoje nieudane próby:

W sezonie 2017/2018 Szwajcar zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w narciarstwie dowolnym. W konkurencji slopestyle zdobywał Małe Kryształowe Kule w sezonach 2015/2016 i 2017/2018. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.