Przyszła teściowa Kinsey Wolanski wbiegła na murawę na MŚ w krykiecie [WIDEO]

Po tym, jak Witalij Zdorowiecki wbiegł na murawę podczas finału piłkarskich mistrzostw świata w 2014 roku, jego partnerka - Kinsey Wolanski - powtórzyła ten "wyczyn" w trakcie tegorocznego finału Ligi Mistrzów. Teraz do tej specyficznej, kibicowskiej grupy dołączyła matka Zdorowieckiego - Jelena - która próbowała przerwać finał mistrzostw świata w krykiecie.
Zobacz wideo

W finale mistrzostw świata w krykiecie, który został rozegrany w niedzielę na londyńskim stadionie Lord's, Anglicy mierzyli się z reprezentacją Nowej Zelandii. W pewnym momencie spotkania na murawę próbowała wtargnąć kobieta w skąpej bieliźnie. Służby porządkowe zdołały jednak szybko zareagować i wyprowadzić "intruza" z obiektu. W całym turnieju zatriumfowali ostatecznie gospodarze. 

Jelena Zdorowiecka próbowała przerwać finał MŚ w krykiecie. To przyszła teściowa Kinsey Wolanski

Tuż po zakończeniu rywalizacji dziennik "The Sun" donosił, że finałowe spotkanie mś w krykiecie próbowała zakłócić Jelena Zdorowiecki, matka Witalija Zdorowieckiego, który wtargnął na boisko podczas finału piłkarskiego mundialu w 2014 roku. Z kolei partnerka znanego youtubera - Kinsey Wolanski - trafiła na pierwsze strony gazet po przerwaniu tegorocznego finału Ligi Mistrzów między Liverpoolem i Tottenhamem

 

Doniesienia "The Sun" potwierdziły się po tym, jak Zdorowiecki, za pośrednictwem mediów społecznościowych, pochwalił "wyczyn" rodzicielki.

 
Więcej o: