Sport.pl

Błachowicz w kapitalnym stylu pokonał Rockholda. Co za nokaut! [WIDEO]

Jan Błachowicz w kapitalnym stylu pokonał Luke'a Rockholda podczas gali UFC 239. Walka potrwała niespełna dwie rundy

Jan Błachowicz pokonał Luke’a Rockholda przez nokaut w drugiej rundzie na gali UFC 239. Polak znokautował byłego mistrza wagi średniej świetnym lewym sierpowym. Ale zanim to zrobił, Rockhold zaczął walkę od kopnięć na korpus. Wszedł z ciosami. Docisnął do siatki. Spróbował sprowadzić, niespodziewanie chwycił głowę, ale szybko puścił. Na koniec pierwszej rundy Błachowicz przycisnął z agresją, ale trudno mówić o wygraniu tej rundy.

Błachowicz: Widziałem ten cios

W drugiej rundzie Błachowicz wyprowadzał więcej akcji. Zdecydował się na szybką kombinację w zwarciu, rozerwał klincz i wystrzelił potężnym lewym sierpowym, który posłał Rockholda na deski. Leżącego na ziemi uderzył jeszcze prawym, ale to już nie było potrzebne, bo Amerykanin był kompletnie zamroczony. - Widziałem ten cios przez cały obóz przygotowawczy, kiedy robiłem treningi mentalne. Wiedziałem, że Rockhold trzyma głowę dość nisko. Nie pamiętam już, ile razy walczył z Michael’em Bispingiem, ale byłem pewien, że zakończę to podobnie. I tak jak zapowiadałem, tak zrobiłem - mówił Błachowicz po walce.

Więcej o:
Komentarze (6)
Błachowicz w kapitalnym stylu pokonał Rockholda. Co za nokaut! [WIDEO]
Zaloguj się
  • bobaa

    Oceniono 8 razy 2

    powinni tych debili zamknąć w jakiejś kolonii karnej, niech się sami wyeliminują po kolei... kolo leży na deskach, nie wie jak się nazywa, a drugi (inteligentny jak gwóźdź) doskakuje i chce go jeszcze dobić... trzeba mieć galaretkę owocową pod czaszką a nie nawet zalążek mózgu...

  • 2345olskup

    Oceniono 6 razy -4

    bravo Janek pojechal i zdemolowal amerykaskiego fuck cunta ;a za brak szacunku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX