Nowy kompaktowy zegarek multisportowy Suunto 5 z GPS - gotowy na wyzwania

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności, trwały zegarek Suunto 5 ze smukłą i wygodną kopertą, zapewnia długi czas działania oraz szereg użytecznych sportowo funkcji

Dziesięciolecia współpracy ze sportowcami i poszukiwaczami przygód pozwoliły firmie Suunto na odkrycie piękna sportu, gdy wszystko inne przestaje się liczyć, a ludzie skupiają się na osiąganiu swoich najlepszych wyników. Zegarek Suunto 5 powstał z myślą o takich chwilach – jest bezpreten-sjonalny, nieskomplikowany i zaprojektowany z myślą o dążeniu do sportowego celu.

Smukły, kompaktowy i wygodny zegarek Suunto 5 jest stworzony do tego, by pomóc w łatwym uzyskaniu optymalnego rytmu treningowego – dzięki swojej multisportowej funkcjonalności, z któ-rej słynie Suunto. Oferuje entuzjastom sportu to, czego potrzebują, aby mogli skupić się na kolej-nym kroku, ruchu ręki, skoku czy obrocie rowerowego koła, by wszystko inne przestało się liczyć.

Za każdym razem pokonuje cały dystans

Dzięki inteligentnym trybom baterii i długiemu czasowi pracy zegarka Suunto 5 (do 40 godzin z włączonym zapisem GPS), sportowcy i poszukiwacze przygód mogą kontynuować treningi – nie martwiąc się o wyczerpanie baterii. Ten inteligentny zegarek uczy się wzorców treningowych użyt-kowników i wysyła przypomnienia o ładowaniu na długo przed kolejną sesją.

Zegarek Suunto 5Zegarek Suunto 5 Materiał partnera

Ten wytrzymały kompan treningowy został stworzony z myślą o sprostaniu najtrudniejszym, skan-dynawskim warunkom, zgodnie z zapoczątkowaną w 1936 roku tradycją firmy Suunto; tworzenia sprzętu niezbędnego podczas przygód. Wytrzyma wszystko, co natura ma w zanadrzu.

Inteligentny towarzysz treningowy

Suunto 5 śledzi poziom sprawności użytkownika i dostosowuje spersonalizowane wskazówki tre-ningowe w oparciu o poczynione postępy i zrealizowane cele. Podobnie jak trener, radzi sportow-com, by zregenerowali siły, gdy trenują zbyt intensywnie. Z kolei gdy nie trenują, motywuje do ćwi-czeń. Suunto 5 to więcej niż zegarek, to niezawodny towarzysz treningowy.

Śledzi również poziom stresu i jakość snu, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że są odpo-wiednio zregenerowani i gotowi do następnej aktywności sportowej. Wspiera ich także w utrzyma-niu, poprawie lub zwiększeniu poziomu sprawności i wydolności. Dzięki ponad 80 konfigurowal-nym trybom sportowym użytkownicy otrzymują odpowiednie statystyki niezależnie od uprawia-nego sportu.

Inspiracja czerpana od sportowej społeczności

Nie trzeba już trenować w samotności. Suunto 5 łączy aktywnych i żądnych przygód ludzi ze świa-tem nowych tras, które można odkryć za pomocą map popularności (tzw. heat map) w aplikacji Suunto App. Mapy popularności pokazują, gdzie i na jakiej trasie trenują inni, inspirując do nowych wyzwań i odkryć. Po zsynchronizowaniu Suunto 5 z aplikacją można odkrywać nowe ścieżki i trasy za pomocą zegarka.

Zegarek Suunto 5Zegarek Suunto 5 Materiał partnera

Niektóre z najpopularniejszych aplikacji sportowych na świecie, takie jak Strava, TrainingPeaks czy Relive, są zintegrowane z aplikacją Suunto App, dzięki czemu użytkownicy mogą jeszcze lepiej wy-korzystać swoje treningi. Osiągnięcia treningowe można niezwykle łatwo udostępnić online za po-średnictwem wielu platform społecznościowych.

Stylowe wzornictwo

Zegarek Suunto 5 to nie tylko funkcjonalność, ale także styl. Solidny pierścień ze stali nierdzewnej i cztery wersje kolorystyczne – cały czarny, biały, miedź burgundowa i miedź grafitowa – sprawiają, że zegarek jest nie tylko wyrafinowany, ale też podkreśla indywidualizm.

Suunto 5 jest dostępny będzie w sklepach od czerwca 2019 roku. Cena detaliczna wynosi 1459 zł.