Sport.pl

Rosyjski sztangista próbował podnieść 250 kg. Skończyło się to dla niego tragicznie [DRASTYCZNE WIDEO]

Yaroslav Radoshkevich, rosyjski sztangista doznał makabrycznej kontuzji podczas euroazjatyckich mistrzostw w podnoszeniu ciężarów. 20-latek podczas podnoszenia 250 kg złamał nogę w trzech miejscach.

Tragicznie zakończyły się euroazjatyckie mistrzostwa w podnoszeniu ciężarów dla Rosjanina Yaroslava Radoshkevicha. 20-letni sportowiec podczas swojego trzeciego podejścia w trakcie zawodów doznał makabrycznej kontuzji. Próbując podnieść 250 kg przeniósł za duży ciężar na jedną nogę, co poskutkowało fatalnym złamaniem. A właściwie złamaniami, bo noga Rosjanina uległa złamaniu w trzech miejscach.

Zobacz wideo

20-latek doznał podwójnego otwartego złamania kości piszczelowej, a także złamania kostki. - Trudno będzie o powrót do tego sportu po takiej kontuzji - powiedział sportowiec kilkanaście godzin po doznaniu urazu. - Osiągnąłem wiele, ale teraz muszę porzucić nadzieje i ambicje, bo rehabilitacja potrwa przynajmniej sześć miesięcy dodał.

Więcej o:
Komentarze (41)
Rosyjski sztangista próbował podnieść 250 kg. Skończyło się to dla niego tragicznie [DRASTYCZNE WIDEO]
Zaloguj się
 • mp102

  Oceniono 6 razy 6

  Na podnoszenie ciężarów to nie wygląda. Tylko na trójbój siłowy, a właściwie jedną z jego składowych czyli przysiad ze sztangą.

 • x27x27

  Oceniono 7 razy 5

  Głupia moda - a może przymus "z góry" - żeby w polskim tekście, pisać nazwiska np. rosyjskie po anglosasku (Yaroslav Radoshkewich) , a nie normalnie po polsku ; Jarosław Radoszkiewicz. Tak samo jest z pisownią nazwiska wielkiego rosyjskiego kompozytora Czajkowskiego, Szostakowicza, oraz innych np. słowiańskich nazwisk.

 • nino.rota

  Oceniono 3 razy 3

  to nie są zawody w dyscyplinie "podnoszenie ciężarów", gazeciane tłuki!

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 4 razy 2

  Sterydy szybko wzmacniaja miesnie i daja sile, ale sciegna za tym "nie nadazaja". Tak tylko mi sie skojarzylo.

 • filipzkonopi

  Oceniono 1 raz 1

  "Yaroslav Radoshkevich" == Jarosław Radoszkiewicz.
  Nie da się normalnie, trzeba po angielskiemu? Bardzo wysokie wykształcenie tłucze się po mózgu?

 • marcin5050

  Oceniono 1 raz 1

  wg gazecianej logiki prezes powinien się pisać Yarosl'aw Catchinsky

 • sailor2016

  Oceniono 3 razy 1

  Jak widać na filmie nie wystarczy się naćpać sterydów. Poza tym gościu ewidentnie nie był przygotowany. Przecież widać, że te nóżki to ma jak zapałki, albo panienka.

 • szaman668

  Oceniono 7 razy 1

  zróbcie dział "PSEUDO-SPORT" i tam wrzucajcie , KSW , Diety żon piłkarzy , nowe auta piłkarzy , osiągi sterydów itp ....wstyd dla was , że rzucacie takie ochłapy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX