18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Horror podczas zawodów gimnastycznych. Samantha Cerio złamała obie nogi. Nie wróci już do sportu [DRASTYCZNE WIDEO]

Podczas zawodów gimnastycznych w Baton Rouge (USA) Samantha Cerio doznała fatalnej kontuzji. Po wykonaniu podwójnego obrotu w przód Amerykanka nieszczęśliwie wylądowała, co zakończyło się złamaniem obu nóg.
Zobacz wideo

Żadem z uczestników ani obserwatorów uniwersyteckich zawodów gimnastycznych w Baton Rouge (Luizjana, USA) nie był przygotowany na to, co stało się podczas występu Samanthy Cerio. Amerykanka chciała zakończyć swoją próbę podwójnym obrotem w przód. Niestety 22-latka tak niefortunnie wylądowała, że doznała fatalnych urazów obu nóg. Ten moment można zobaczyć na poniższym filmie (uwaga – drastyczne wideo):

 

Fatalna kontuzja Samanthy Ciero. Po zdarzeniu zawodniczka wydała oświadczenie 

U Cerio zdiagnozowano złamania obu nóg, w tym jedno z przemieszczeniem kolana. Po tym traumatycznym zdarzeniu zawodniczka Auburn Tigers wydała oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Cerio poinformowała w komunikacie, że zawody w Baton Rouge były ostatnimi w jej karierze: "To był mój ostatni występ jako gimnastyczki. Po 18 latach odkładam na bok uchwyty i kredę. Jestem dumna z tego, jaką osobą stałam się dzięki tej dyscyplinie. Nauczyłam się ciężko pracować, dowiedziałam się, czym jest pokora, uczciwość i poświęcenie [...]. Moja kariera nie zakończyła się tak jak planowałam, ale nic nie idzie tak, jak planujemy" – napisała Cerio. 

 

Wyrazy wsparcia dla absolwentki Uniwersytetu Auburn płyną zarówno od władz uczelni, jak i innych sportowców. Na antenie CBS o kontuzji zawodniczki wspomniał były koszykarz występujący w NBA - Charles Barkley: "Widziałem, jak pewna zawodniczka z Uniwersytetu z Auburn złamała obie nogi podczas zawodów gimnastycznych. Chciałem powiedzieć, że twoja kariera napawa nas dumą i kochamy cię" - powiedział Barkley, który ukończył tę samą uczelnię. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.