Ewa Chodakowska chce podbić rynek międzynarodowy. Trenerka otworzyła platformę treningową

Ewa Chodakowska na bieżąco stara się rozwijać wszystkie swoje marki i biznesy. Na konto trenerki co roku spływają miliony, a wkrótce może być tego jeszcze więcej. Dlaczego? Chodakowska planuje podbić rynek międzynarodowy!

Ewa Chodakowska jest milionerką 

Ewa Chodakowska wypuściła kalendarz na 2019 rok i wbiła szpilę Annie Lewandowskiej

W zeszłym roku magazyn Forbes oszacował zarobki Ewy Chodakowskiej na prawie 50 milionów złotych. W tym roku ta liczba ta może jeszcze bardziej wzrosnąć, bo Ewa wprowadziła do swojej oferty kolejne nowości Be Raw, stworzyła kalendarz motywacyjny, który już podobno się wyprzedaje, a także ruszyła z nową marką Missionswim, która produkuje kostiumy kąpielowe. 

Ewa Chodakowska z pewnością jest bizneswoman, dlatego chcąc nadal się rozwijac postanowiła zrobić kolejny wielki krok w przód. 

Ewa Chodakowska milionerkąEwa Chodakowska milionerką www.instagram.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska stanowczo do swoich fanek "Nie porównuj się ze mną, ja nie porównuje się z Tobą"

Ewa Chodakowska otworzyła platformę VOD 

Konkurencja nie śpi, a Anna Lewandowska już jakiś czas temu stworzyła aplikację dietetyczno-treningowa, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród jej fanek. Ewa Chodakowska postanowiła stworzyć coś większego, a z pewnością na większa skalę. Be Active Tv, bo tak nazywa się platforma jest płatna, ale właśnie obowiązują ceny promocyjne. W telewizji mamy wszystkie programy treningowe Ewy Chodakowskiej 24/7. Za jeden miesiąc dostępu musimy zapłacić 29,99 zł, za trzy miesiące 59,99 zł, a za rok 169,99 zł. 

Ewa Chodakowska ma swoją platformę VODEwa Chodakowska ma swoją platformę VOD fot. Be Avtive TV

Ewa Chodakowska o cateringu Be Diet: 'stworzyliśmy coś genialnego'. Fanki zaskoczone ceną

Okazuje się, że to nie koniec nowości u Ewy Chodakowskiej. Trenerka nie chce poprzestać na Polsce i podbić także rynki zagraniczne. Pierwszą dużą zmianą ma być zmiana końcówki domeny na ".com". 

Jak najbardziej planujemy wyjście za granicę - skomentował w rozmowie z jednym z portali przedstawiciel zespołu Be Active.

Myślicie, że zrobi międzynarodową karierę? 

Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu? Przypomniała jej fanka składając życzenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA