Ewa Chodakowska wypuściła kalendarz na 2019 rok i wbiła szpilę Annie Lewandowskiej

Wyścig pomiędzy trenerkami trwa. W zeszłym tygodniu Anna Lewandowska wypuściła swój kalendarz Healthy Year by Ann, a chwilę później zrobiła to Ewa Chodakowska. Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwiema propozycjami?

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Ewa Chodakowska wypuściła kalendarz na 2019 rok 

Ewa Chodakowska stanowczo do swoich fanek "Nie porównuj się ze mną, ja nie porównuje się z Tobą"

Trenerka na bieżąco spełnia prośby swoich fanów i otwiera nowe biznesy, a także tworzy nowe produkty. Niedawno na Instagramie poinformowała swoje fanki, że specjalnie dla nich zrobiła kalendarz na 2019 rok. W poście, który pojawił się w sieci odniosła się też do swojej konkurencji. Choć nie napisała wprost o kogo chodzi, to nie trzeba się długo nad tym zastanawiać, żeby zrozumieć, że chodzi o Annę Lewandowską. Zobaczcie co napisała:

Pytanie.. jak Ci się podoba mój nowy kalendarz.. BEZ WIELKIEJ GŁOWY NA OKŁADCE? Dwie wersje .. CZARNA I BIAŁA. Czekam na opinie. Babeczki .. tony zapytań „Ewka! A w tym roku będzie kalendarz?” .. no jakże mogłoby być inaczej.. to już .. CZWARTY ROK, kiedy przygotowuje dla Was kalendarz, pełen motywacji.. Tym razem będzie troszkę inaczej.. Zupełnie serio, dostałam przesytu swojego wizerunku  Choda wyskakuje z lodówki! Tak, bije się w pierś.. dlatego zdecydowałam, ze okładki kalendarza, będą w dwóch kolorach.. czarnym i białym, ale już bez mojego wizerunku.. powód jest jeszcze jeden .. Sama chciałabym korzystać z tego kalendarza, bo środek jest mega funkcjonalny, no ale żeby chodzić ze swoją podobizną pod pachą.. żeby wyciągać na spotkaniu kalendarz ze swoim zdjęciem na okładce, no trochę obciach zatem.. JEST NEUTRALNIE. Projekt jest autorski.. to mój projekt.. Można korzystać z niego jak z każdego innego kalendarza, ale można tez przy jego pomocy, pobawić się zdrowo i aktywnie .. CO TO ZNACZY? Ha! w środku: MOTYWACJE, WYZWANIA do zaliczenia na każdy miesiąc .. ZDROWE PRZEPISY I PIĘKNE ZDJĘCIA oraz tabele do wypełniania: PLANÓW TRENINGOWYCH, WYZWAŃ, POMIARÓW etc.. Od niedzieli w sklepie www.bebio.pl rusza przedsprzedaż PS. Twarda oprawa, cena 39,90 zł.

Ewa Chodakowska postawiła na minimalizm, bo jej kalendarz jest w czarnym i białym kolorze, a na nim są złote kropki. 

Kalendarz Ewy Chodakowskiej na 2019 rokKalendarz Ewy Chodakowskiej na 2019 rok www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu? Przypomniała jej fanka składając życzenia

Ewa Chodakowska wbiła szpilę Annie Lewandowskiej 

Anna Lewandowska teraz i 10 lat temu "Wory pod oczami są, nos skrzywiony dalej jest"

Tak jak wcześniej pisaliśmy Anna Lewandowska swój kalendarz pokazała światu wcześniej niż Chodakowska. Na okładce znajduje się jej zdjęcie, które niektórym bardzo przypadło do gustu, a innym w ogóle. Jej fani twierdzą bowiem, że trenerka wygląda na nim źle. Anna Lewandowska z kolei twierdzi, że zdjęcie nie było zbyt mocno obrabiane przez grafika. 

Dodajmy, że zawartość obu kalendarzy jest bardzo podobna. W jednym i w drugim znajdziemy zdjęcia, przepisy, mnóstwo motywacji i porad. Za Healthy Year by Ann trzeba zapłacić jednak 10 zł więcej, czyli 49,90 zł. 

 

Kupicie, którąś z propozycji trenerek? 

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się jak małolaci. Czy to ich najlepsze zdjęcie?

Więcej o: