Ewa Chodakowska stanowczo do swoich fanek "Nie porównuj się ze mną, ja nie porównuje się z Tobą"

Ewa Chodakowska znana jest z tego, że nie tylko zmienia życie kobiet poprzez trening i dietę, ale również motywacje. Trenerka często zwraca uwagę na kobiety, który próbują być idealne, ale często te ideały są wytworem programów graficznych.

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Ewa Chodakowska mówi "Nie porównuj się do mnie"

Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu? Przypomniała jej fanka składając życzenia

W dzisiejszych czasach każdy może wyglądać jak chce i być kim chce. Przy tej pierwszej kwestii nie koniecznie musi przechodzić metamorfozę na żywo, wystarczy kilka programów graficznych, które w kilka chwil potrafią zdziałać cuda. Niestety, często to co widzimy na Instagramie w żaden sposób nie odzwierciedla tego co widzimy w internecie. To zasługa photoshopa. Coraz więcej dziewczyn pragnie być idealnych lub próbuje upodobnić się do kogoś. W tej sprawie właśnie zabrała głos Ewa Chodakowska, która dodała bardzo wymowny wpis na Instagram.

Zdjęcia na które patrzysz, to często efekt WIELU LAT CIĘŻKIEJ PRACY.. niestety często to tez efekt photoshopu... ha! Nierzadko godzin pozowania i wybierania najlepszej fotki... naprawdę chcesz się porównywać z niedoścignionym wizerunkiem? Tak.. wiem, ze ja tez prezentuje WIZERUNEK, który budzi często skrajne emocje.. nie zapominaj ze od 10 lat pracuje w zawodzie trenera, a od dziecka aktywność fizyczna jest moją pasją.. Nie porównuj się ze mną.. ja nie porównuje się z Tobą.. jesteś lepsza ode mnie w setkach przeróżnych dziedzin.. i dobrze! Celebruj swoje możliwości.. celebruj to kim jesteś! Celebruj swoją siłę!! Jesteś WYSTARCZAJĄCO DOBRA!! - napisała na Instagramie.

Ewa Chodakowska komplementuje nowy teledysk Sary Boruc "Najpiękniejsze ciało w polskim SZOŁBIZIE!"

Ewa Chodakowska podkreśliła, że również ona prezentuje taki wizerunek, który dla większości kobiet jest ideałem, często niestety nie do zrealizowania, dlatego stanowczo mówi, że nikt nie ma się z nią porównywać. Post miał na celu zmotywowanie kobiet do tego żeby nie oglądały się na innych i nie porównywały do nikogo tylko robiły swoje.

Ewa Chodakowska w stanowczym poście na InstagramieEwa Chodakowska w stanowczym poście na Instagramie www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska przyznaje, że nie miała operacji

Która trenerka zarabia więcej? Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska?

Niektórzy z obserwatorów Ewy Chodakowskiej wielokrotnie pod jej zdjęciami, na których odsłania pośladki pisali, że trenerka majstrowała coś u chirurga plastycznego. Rzeczywiście Chodakowska poprawiła sobie biust, ale z tego co mówi w mediach nic poza tym. Jej zdjęcia też zazwyczaj wykonane są pod wpływem chwili, impulsu bez specjalnego pozowania.

Ewa Chodakowska w stanowczym poście na InstagramieEwa Chodakowska w stanowczym poście na Instagramie www.instagram.com/chodakowskaewa

Czy jej post i przesłanie trafi do fanek? Z komentarzy pod zdjęciem można wywnioskować, że tak.

Wiemy ile zarabia Ewa Chodakowska. Jej imperium przynosi miliony!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA