Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu? Przypomniała jej fanka składając życzenia

Ewa Chodakowska jest bardzo sentymentalną gwiazdą. Często na swój profil wrzuca zdjęcia z mężem, które o czymś jej przypominają. Tymczasem jednak pamięć Chodakowską zawiodła i o 5 rocznicy ślubu przypomniała jej fanka.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu? 

Ewa Chodakowska o operacjach plastycznych: 'Długo nie reagowałam, ale kiedyś trzeba uciąć te chore spekulacje'

Ewa Chodakowska przyznała się do tego na Instagramie, że tym razem niestety pamięć ją zawiodła i nie pamiętała o swojej piątej rocznicy ślubu. Całe to zamieszanie prawdopodobnie było związane z tym, że trenerka w tym czasie nie myślała o mężu, a o metamorfozach swoich podopiecznych, z którymi była na tak zwanym tygodniu metamorfoz. 

5 lat temu wzięliśmy ślub cywilny w moim rodzinnym mieście .. w Sanoku .. 5 lat  WOW! Wielki dzień, a właściwie to żadne WOW.. zwyczajnie zapomnieliśmy o naszej uroczystości, dobrze ze oboje.. yyyy... jesteśmy na Tygodniu Metamorfozy. przypomniała nam o tej OKAZJI jedna z Was .. przyszłam do męża i złożyłam mu życzenia .. jego reakcja?  - napisała Chodakowska w poście. 

Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubuChodakowska zapomniała o rocznicy ślubu www.instagram.com/chodakowskaewa

Która trenerka zarabia więcej? Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska?

Ewa Chodakowska w dalszej części posta na Instagramie pisze o tym, że kobiety czasem wściekają się o tym, że ich partnerzy nie pamiętają o ważnych datach, a to nie to powinno być najważniejsze. Trenerka uważa też, że kobiety same powinny o tym facetom przypominać. 

Znam pary, gdzie mężczyzna nie pamięta o ważnych datach.. uroczystościach.. na co kobieta reaguje smutkiem.. wściekłością .. obrazą.. ba! nawet potrafi rzucić „już mnie nie kochasz”  HEJ! BABKI!! To nie tak.. To ze nie pamięta, nie znaczy, ze już mu nie zależy .. My kierujemy się często emocjami.. lubimy wspominać.. marzyć.. mężczyźni są bardziej pragmatyczni.. konkretni.. Różnimy się od siebie, ale to nie znaczy ze ICH miłość do nas jest gorsza od naszej.. a nasza lepsza. Inaczej ją okazujemy i na inne rzeczy zwracamy uwagę.. U nas tego problemu nie ma, bo pod tym względem jesteśmy identyczni .. Kiedy zbliżają się moje urodziny, przypominam mężowi „za tydzień mam urodziny.. zaskocz mnie”. O urodzinach męża przypomina mi mój zespół w firmie, bo mąż sam by się nie upomniał.. Natomiast o NASZYCH WSPÓLNYCH ważnych datach, przypominacie mi WY! Czy to znaczy, ze za mało się kochamy? BA! Raczej kochamy się cały czas tak samo mocno .. bez okazji

Fanka przypomina Ewie Chodakowskiej o jej rocznicy ślubu 

Wiemy ile zarabia Ewa Chodakowska. Jej imperium przynosi miliony!

Tym razem Ewa Chodakowska za przypomnienie o swojej rocznicy ślubu może być wdzięczna fance, która o dziwo o tej dacie pamiętała. 

Czy aby na pewno jest to powód do dumy, że fanki przypominają swojej idolce o tym, że ma rocznice ślubu? 

Ewa Chodakowska z mężem na ścianceEwa Chodakowska z mężem na ściance www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska całuje mężaEwa Chodakowska całuje męża www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska kilka lat temu z mężemEwa Chodakowska kilka lat temu z mężem www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska oficjalnie prowadzącą Pytanie na Śniadanie. Fani: "W moich oczach niestety straciłaś"

Więcej o: