Mel B przestaje przypominać siebie. Czy była gwiazda Spice Girls przesadza z wizytami u chirurga plastycznego?

Znów jest o niej głośno. Już nie za sprawą przykrego rozwodu, problemów z alkoholem, czy deklaracji o planowanej terapii. Teraz wszyscy mówią, o jej zmieniającej się twarzy. Czy jeszcze przypomina siebie?

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Mel B - rozwód, alkohol, seks-afery

Była Gwiazda Spice Girls nie może narzekać na brak uwagi ze strony mediów i fanów. Głośny rozwód ze Stephenem Belafonte (gwiazda ujawniła przykre, drastyczne szczegóły swojego życia u boku Stephena, który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie), alkohol i seks-afery, a także problemy finansowe wynikające m.in. z zasądzenia olbrzymich alimentów dla byłego męża to tylko część niedawnych problemów Mel B. 

Ulubione zdrowe śniadania Mel B! Zacznij dzień z energią i ciesz się płaskim brzuchem

 

Mel B idzie na terapię

Niedawno gwiazda publicznie oświadczyła, że zdaje sobie sprawę ze swoich kłopotów, przyznała, ze jest w fatalnej kondycji psychicznej i postanowiła zwrócić się o pomoc do specjalistów. Niebawem ma udać się do zamkniętego ośrodka na terapię, która ma pomóc jej stanąć na nogi.

O problemach gwiazdy pisaliśmy tu: Mel B - była gwiazda Spice Girls idzie na odwyk. Chce zapanować nad swoim życiem i problemami

 

Była Spice Girls szaleje u chirurga plastycznego? 

Mel B zasiada aktualnie w jury amerykańskiego wydania programu "Mam talent!". Zdjęcia z nagrania kolejnego odcinka show wzbudziły zainteresowanie fanów. Ich uwagi nie przykuła wcale efektowna kreacja projektu Joao Rolo, którą gwiazda założyła tego dnia. Fani zwrócili uwagę na twarz gwiazdy, która coraz mniej przypomina ich idolkę ze Spice Girls. W portalach społecznościowych nie brak komentarzy na ten temat. Większość komentujących jest zgodna - gwiazda przesadza z chirurgią plastyczną. 

 

Mamy nadzieję, że gwiazda szybko upora się ze swoimi problemami i wróci do równowagi psychicznej. Mamy też nadzieję, że zamiłowanie do chirurgii plastycznej nie wypełni miejsca po problemach z alkoholem i seksem, z którymi gwiazda ma nadzieję uporać się na terapii.

ABS. Ćwiczenia z Mel B, dzięki którym wyciśniesz 4 razy więcej!