Konrad Gaca nie żyje. Bliscy oraz gwiazdy żegnają znanego dietetyka

42-letni Konrad Gaca, popularny dietetyk gwiazd zmarł w nocy z 15 na 16 sierpnia 2018 roku z powodu zatrzymania akcji serca. 21 sierpnia w Lublinie odbył się pogrzeb dietetyka, podczas którego pożegnali się z nim bliscy oraz jego podopieczni.

Zmarł Konrad Gaca, sławny dietetyk gwiazd oraz promotor walki z otyłością

Informację o śmierci Konrada Gacy podał "Kurier Lubelski". Ciało 42-letniego dietetyka znaleźli jego bliscy nad ranem 16 sierpnia, w domu pod Lublinem. Przyczyny śmierci Konrada Gacy w dalszym ciągu nie ujawniono. Wiadomo jednak, że doszło do nagłego zatrzymania serca w czasie snu, a jego przyczyną była choroba.

Kim był Konrad Gaca?

Konrad Gaca był znanym dietetykiem oraz autorem programu Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Założył profesjonalne ośrodki w pięciu miastach Polski, pomagające ludziom zrzucić nadprogramowe kilogramy. Dzięki jego metodzie schudło wiele polskich gwiazd, polityków oraz ludzi ze świata show biznesu. Był zawodowym sportowcem oraz wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness. Swoją wiedzą oraz doświadczeniem dzielił się z ludźmi za pomocą książek oraz programów, w których występował jako ekspert.

 

Pogrzeb Konrada Gacy

Pochowanie prochów Konrada Gacy odbyło się we wtorek, 21 sierpnia w Lublinie, na cmentarzu komunalnym przy Drodze Męczenników Majdanka.
Oprócz rodziny i bliskich, na cmentarzu zjawili się także podopieczni Konrada, którzy pragnęli po raz ostatni pożegnać się ze swoim trenerem. Jedną z takich podopiecznych była Iwona Pavlović, której ciężko pogodzić się z odejściem Konrada Gacy. 

Myślałam, że nie ma już sposobu na efekt jojo. Chudłam pięć, a tyłam siedem kilogramów. I tak na okrągło. Konrad wyczarował mnie na nowo. Cieszę się, że możemy rodzić się kilka razy. Spotkanie z nim zmieniło moje życie. Konrad był aniołem, a nie człowiekiem - powiedziała w jednym z wywiadów.

Dzięki jego autorskiemu programowi GACA SYSTEM, zbędne kilogramy zrzuciła nie tylko Iwona Pavlović, ale także wiele innych osób i to nie tylko ze świata mediów.

Więcej o: