Mel B - była gwiazda Spice Girls idzie na odwyk. Chce zapanować nad swoim życiem i problemami

Gwiazda jakiś czas temu straciła kontrolę nad swoim życiem, ale teraz chce ją odzyskać. Odstawia alkohol i rozpoczyna terapię, która ma pomóc jej radzić sobie z emocjami i uzależnieniem od seksu. Chce być lepszą wersją samej siebie

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Ostatnie sześć miesięcy było dla Mel B niezwykle trudne. Gwiazda rozwiodła się ze Stephenem Belafonte, z którym łączyła ją skomplikowana relacja pełna przemocy fizycznej i psychicznej. Z małżeństwa wyszła ze zdiagnozowanym stresem pourazowym. Sąd uregulował już sprawy finansowe byłych małżonków i te związane z opieką nad ich córką Madison. Mel B postanowiła zakończyć z dawnym stylem życia, jest przekonana, ze osiągnęła już punkt krytyczny. Zdecydowała się na terapię w ośrodku uzależnień.   

Naga Christina Aguilera "Może nie jestem doskonała, ale nie jestem sztuczna"

 

Przemoc fizyczna, psychiczna, ucieczka w alkohol i seks

Problemy z mężem, z którymi nie potrafiła sobie poradzić, nie były jedynymi w życiu gwiazdy w ostatnim czasie. Praca nad książką "Brutally Honest" wymagała przywołania wielu traumatycznych wspomnień z przeszłości, z trudnymi relacjami z mężczyznami i śmiercią ojca na czele. Wszystko to sprawiło, że była gwiazda Spice Girls kompletnie straciła równowagę psychiczną, pojawiły się u niej także problemy finansowe. Uciekła więc w alkohol i seks.  

Kourtney Kardashian na detoxie. Gwiazda pręży się w bikini

 

Mel B zdecydowała się na terapię

Gwiazda zdaje sobie sprawę, że jest w kiepskim stanie. Na szczęście, bo ta świadomość z pewnością pomogła jej podjąć decyzję o podjęciu leczenia. W przyszłym miesiącu ma trafić do zamkniętego ośrodka, gdzie - miejmy nadzieję - z pomocą specjalistów szybko wróci do dobrej formy psychicznej. Trzymamy kciuki!

Ciało Kim Kardashian zaczyna wyglądać jak z gry komputerowej. Co się z nią dzieje?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.