Ewa Chodakowska o cateringu Be Diet: 'stworzyliśmy coś genialnego'. Fanki zaskoczone ceną

Już 3 września 2018 roku rusza kolejny biznes Ewy Chodakowskiej. Tym razem trenerka postanowiła podbić rynek cateringów dietetycznych i stworzyła Be Diet catering. Cena cateringu pozytywnie zaskoczyła fanki Ewy Chodakowskiej.

Wielkie marzenie Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska pokazała pierwsze dania z Be Diet Catering. Szefem kuchni został Grek

Jakiś czas temu na Instagramie, Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami informacją o nowym projekcie, nad którym pracowała kilka lat:

Kiedyś odpocznę... ale jeszcze nie teraz... Z ogromną dumą i wielką radością przedstawiam Ci mój NAJNOWSZY PROJEKT: BE DIET CATERING. Z moją dietą BE DIET zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek... Nie są to liczby wyssane z palca, a czyste fakty... Regularnie udostępniam tu historie Kobiet, które przeszły METAMORFOZĘ... Na przestrzeni ostatnich lat wiele razy czytałam „Ewka! A może by tak be diet z dostawa do domu”... Taaaaaa... myślałam sobie trzeba mieć „ZAPLECZE” MNÓSTWO rzeczy do zapięcia, jeśli mamy to robić na najwyższym poziomie... Minęło pare lat... razem z moim teamem dietetyków klinicznych, wyśmienitym szefem kuchni i jego zespołem, dwójką wieloletnich przyjaciół, którzy mają know how w tej dziedzinie, stworzyliśmy wyjątkowy projekt... BE DIET CATERING, z dostawa pod Twoje drzwi. Na razie na terenie Warszawy, ale przecież to dopiero początek. Ruszamy z dniem PIERWSZY WRZEŚNIA! Daj znać jak Ci się podoba ten pomysł - napisała trenerka na swoim Instagramie.

Be Diet catering by Ewa ChodakowskaBe Diet catering by Ewa Chodakowska www.instagram.com/bediet_catering

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Ewa Chodakowska o Be Diet catering: 'stworzyliśmy coś genialnego'

Im bliżej premiery nowego biznesu Ewy, tym więcej emocji towarzyszy trenerce, a projekt nad którym pracowała rok przeszedł jej najśmielsze oczekiwania:

Rok przygotowań nie poszedł na marne. O Madonno! Całe życie NA EMOCJACH!!! Daj znać CZY CZEKAŁAŚ NA TEN MOMENT A może jeszcze nic nie słyszałaś? Na fali SUKCESU mojej diety online: bediet.pl , z którą zmieniło swoje życie PONAD MILION POLEK, postanowiłam pójść o krok dalej.. Razem z przyjaciółmi (tak przyjaciółmi), którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu cateringu... razem z moim zespołem DIETETYKÓW KLINICZNYCH, (zaznaczam KLINICZNYCH)... razem ze znakomitym szefem kuchni i jego ekipą utalentowanych kucharzy stworzyliśmy COŚ GENIALNEGO!!! Wiem, nie powinnam się tak chełpić, ale to tylko dlatego, że jestem pewna NASZEGO PROJEKTU! JAKOŚĆ, SMAK, ESTETYKA na TOP poziomie! Będzie ZDROWO, PYSZNIE I PIĘKNIE! No bo wszystko jest tu ważne! Albo wkładamy w prace całe serce i dopinamy każdy szczegół, albo nie zabieramy się za projekt! Nie mogę się doczekać kiedy spróbujesz! Ruszamy z dniem 3.09 ale strona już hula!

Ewa Chodakowska świętuje kolejną rocznicę. 9 zdjęć na 9 lat z ukochanym

Pierwsze zamówienia jeszcze przed premierą - fanki zaskoczone ceną

Be Diet catering by Ewa ChodakowskaBe Diet catering by Ewa Chodakowska www.instagram.com/bediet_catering

Zaraz po tym, jak Ewa Chodakowska ogłosiła otwarcie swojego cateringu dietetycznego, pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat ceny diety oferowanej przez trenerkę. Okazało się jednak, że fanki są pozytywnie zaskoczone ceną, gdyż jeden dzień cateringu to koszt około 60 złotych. Mimo, że premiera cateringu rusza dopiero we wrześniu, to już pojawiły się pierwsze zamówienia na dietę:

Już mamy pierwsze zamówienia. MAJ GOT! jeszcze zanim zdążyłam wrzucić oficjalne info... Serce bije jak szalone! Na początku ruszamy z Warszawą i okolicami .. od października POZNAŃ I INNE MIASTA. Daj znać, gdzie powinniśmy dojeżdżać, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, żebyś i Ty mogła korzystać z BE DIET CATERING!

Ewa Chodakowska o operacjach plastycznych: 'Długo nie reagowałam, ale kiedyś trzeba uciąć te chore spekulacje'

Więcej o: