"Lata mijają, uroda przemija". Martyna Wojciechowska w 2001 roku, jak nie ona

Martyna Wojciechowska już nie raz publikowała swoje stare zdjęcia na Instagramie. Ta moda w social mediach nadal trwa i tym razem podróżniczka pochwaliła się fotką z 2001 roku. Jak wyglądała?

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Moda na publikowanie starych zdjęć

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 15 lat: 'Ciekawe czy Marysia poznałaby mnie w takim wydaniu?'

Od dłuższego czasu możemy zauważyć modę wśród gwiazd na publikowanie starych zdjęć. Oczywiście najbardziej lubiane są te zdjęcia, na których gwiazda jest nie do poznania. Również Martyna Wojciechowska uległa tej modzie. Na swoim profilu już wielokrotnie publikowała stare zdjęcia. Pod większością z nich pisała, że wcześniej udawała kogoś innego i "próbowała być panią z telewizji, a nie sobą".

 

Agnieszka Jastrzębska chwali się formą w bikini. Komentuje sama Anna Lewandowska

Martyna Wojciechowska w 2001 roku

Podróżniczka i gwiazda TVN po raz kolejny zdecydowała się pokazać swoje stare zdjęcie. Tym razem mamy rok 2001, Martyna Wojciechowska pozuje w sesji z koniem w dość odważnej stylizacji, jak na tamte lata (jak się przyjrzymy bliżej, widać że bluzka prześwituje).

Lata mijają, uroda przemija a miłość do zwierząt - niezmienna. 2001 rok - napisała pod zdjęciem.
 

Z pewnością wielu fanów nie pamięta Martyny Wojciechowskiej w takim wydaniu. No cóż, rzeczywiście jej metamorfoza jest diametralna i teraz gwiazda wygląda zupełnie inaczej.

Beata Kozidrak pokazała zdjęcie z 1999 roku. Odważna stylizacja, jak na tamten czas

Martyna Wojciechowska teraz

Martyna Wojciechowska teraz uważana jest za jedną z piękniejszych, bardziej naturalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Jest ceniona przede wszystkim za to co robi dla kobiet na całym świecie, ale również w Polsce. Wiele pań też się z nią utożsamia chociażby, dlatego że jest samotną matką, choć wiemy że Martyna Wojciechowska jest teraz zakochana, w koledze ze stacji Przemysławie Kosakowskim.

Tak czy inaczej, teraz Martyna Wojciechowska wygląda naprawdę zjawiskowo.

 

Edyta Herbuś tańczy jak Jennifer Lopez i chwali się boskim ciałem

Więcej o: