Anna Skura urodziła córkę! Jej wpis na Instagramie rozczula do łez

Anna Skura to podróżniczka, fit blogerka, a już teraz także mama. Na świat właśnie przyszła jej córeczka. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Anna Skura urodziła

Anna Skura w czwartek opublikowała na swoim Instagramie piękne zdjęcie ze swoją małą córeczką. Okazuje się, że podróżniczka i fit blogerka urodziła już 8 dni temu, ale dopiero teraz postanowiła pochwalić się radosna nowiną.

Anna Skura urodziła w Nowym Jorku co można wywnioskować po jej zdjęciu na Instagramie. To jednak podpis pod fotką łapię za serce. Co napisała Anna Skura?

..i rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz ....Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki......a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Czas by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem jak bardzo i Wy czekaliście. 8 dni temu (przepraszam,że dopiero teraz  więcej o tym dzisiaj na stories) przyszedł na świat nasz maciupki stworek Minionek.. a w zasadzie Minioneczka. Nareszcie jest z nami I tak cudownie pachnie!! ....Przez ostatnie miesiące towarzyszyliście nam wszyscy w tej niezwykłej podróży, przez ten czas dostałam od Was dziesiątki wiadomości, z podziękowaniem za tę ciąże, że w dobie dzisiejszego świata, pogoni za karierą, byciem turbo aktywnym, podróżami, świętym spokojem ciężko jest się zdecydować na dziecko. Ja to wiem. Dlatego cieszę się, że znajdujecie tu inspiracje. A ja dziękuje Wam, że przez ten czas byliście z nami i tak strasznie wspieraliście na każdym kroku. Bez Waszego wsparcia nie byłoby tak łatwo przeżyć wszystko na własnych zasadach.....Z boho dziewczyny do boho mamy.Pamiętaj, że możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią.Jeśli tylko chcesz! ....
 

Pod postem mnóstwo komentarzy od gwiazd z polskiego show-biznesu:

Gratulacje <3<3<3 - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.
Gratulujemy kochana <3 uściski dla całej waszej trójki, jak najcudowniejszych wspólnych chwil - napisał Peja.
Witam w Klubie Mamusiek - napisała Zosia Ślotała.

My również gratulujemy i życzymy dużo zdrowia całej trójce!

Małgorzata Rozenek-Majdan zasypana kartonami. Fani: "Bije już chyba Pani Państwa Lewandowskich na głowę w kwestii reklam"

Agnieszka Hyży w bikini. Zaczęła ćwiczyć przez męża. Widać efekty?

Justyna Steczkowska eksponuje boskie ciało na wideo. Filmik komentuje Anna Lewandowska

Więcej o: