Naga Christina Aguilera "Może nie jestem doskonała, ale nie jestem sztuczna"

Christina Aguilera w swoim życiu miała wzloty i upadki. Karierę zaczynała jako nastolatka i wtedy mogła pochwalić się perfekcyjną figurą. Później przytyła, a część z fanów wyzywała ją od "grubaski". Teraz pozuje nago i pisze, że nie jest doskonała.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Christina Aguilera początki kariery

Selena Gomez pochwaliła się zdjęciem w bikini. Co się stało z jej piękną figurą?

Christina Aguilera zaczynała swoją muzyczną karierę w 1997 roku czyli jako siedemnastolatka. Chyba każdy z nas pamięta jej piosenkę "Reflection", którą Christina Aguilera nagrała specjalnie do filmu "Mulan". Później utwór został nominowany do Złotego Globu w kategorii najlepsza piosenka filmowa.

Christina Aguilera uwielbiała eksponować swoje szczupłe ciało.

 

Kilka lat później piosenkarka drastycznie przytyła. Mimo wszystko to nie przeszkodziło jej w robieniu dalszej kariery, choć część z jej fanów uważała, że wygląda źle.

Kourtney Kardashian na detoxie. Gwiazda pręży się w bikini

Christina Aguilera o sobie: "Nie jestem idealna"

Piosenkarka niedawno na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie, na którym jest nago. Pod zdjęciem pojawił się podpis.

Może nie jestem doskonała, ale nie jestem sztuczna.

Tak naprawdę nie wiemy co ten post miał na celu, ale możemy przypuszczać, że chodzi o to, że coraz więcej gwiazd zatraca się w idealizowaniu swojego ciała i po jakimś czasie w ogóle nie przypomina siebie. Jednym z takich przykładów może być Kim Kardashian, która powoli zaczyna wyglądać jak postać z gry komputerowej.

Ciało Kim Kardashian zaczyna wyglądać jak z gry komputerowej. Co się z nią dzieje?

 

Część fanów jednak zauważyła, że Christina Aguilera w pewnym stopniu jest trochę sztuczna, bo ma implanty piersi.Piosenkarka nie odniosła się do tych komentarzy.

Mimo wszystko dobrze wygląda?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.