Małgorzata Rozenek-Majdan zasypana kartonami. Fani: "Bije już chyba Pani Państwa Lewandowskich na głowę w kwestii reklam"

Małgorzata Rozenek-Majdan oprócz tego, że jest gwiazdą TVN z powodzeniem może być również nazwana influencerką. Dlaczego? Liczba reklam na jej Instagramie nadal rośnie.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się, że trenuje u Anny Lewandowskiej. Gwiazda nie może już pić alkoholu

Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością można zaliczyć do grona gwiazd, które po 40-stce wyglądają zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Rozenek-Majdan chętnie odsłania swoje szczupłe ciało. Nad jej zgrabnymi nogami zachwycają się nie tylko fani, ale również cały show-biznes. Nie dziwi więc fakt, że reklamodawcy chcą pokazywać swoje produkty u niej na Instagramie. Dodajmy, że Małgorzatę Rozenek-Majdan obserwuje tam 777 tysięcy fanów!

 

Niestety, niektórym ilość produktów reklamowanych przez Gosię bardzo przeszkadza. Fani w komentarzach są dla niej bezlitośni.

Małgorzata Rozenek-Majdan kusi w bikini, ale fanki dostrzegły, że czegoś brakuje

Małgorzata Rozenek-Majdan porównywana do Lewandowskich

Przy okazji mundialu fani wylewali swój hejt na Roberta i Annę Lewandowskich. Głównie za reklamy, w których brali udział. Większość twierdziła, że jeszcze chwila a Lewandowscy wyskoczą im z lodówki.

W obecnej sytuacji fani twierdzą, że to Małgorzata Rozenek-Majdan bije ich na głowę, w kwestii reklamowanych produktów w sieci. Przypomnijmy, że kilka dni temu wybuchła w sieci cała afera w związku z ambasadorstwem Małgorzaty Rozenek-Majdan w jeden z marek kosmetycznych, która jak twierdzi Joanna Krupa testuje produkty na zwierzętach.

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy na wakacjach. "To nie trening to pozowanie do zdjęcia" zarzuca jej jedna z fanek

Niemniej jednak wróćmy do najnowszego zdjęcia Rozenek. Perfekcyjna Pani domu tym razem reklamuje sklep internetowy, odbierając bardzo dużą ilość paczek z paczkomatu w szpilkach.

 

Niektórym z fanów taki pomysł reklamy bardzo się spodobał, ale niestety większość z nich twierdzi, że Małgorzata Rozenek-Majdan przestaje być wiarygodna.

Bije już chyba Pani Państwa Lewandowskich na głowę w kwestii reklam i proszę nie usuwać niewygodnych komentarzy;))
Gosiu te szpilki mogłaś sobie darować.
Słabo wyszła ta reklama, a allegro ma jednego klienta mniej.
Od biżuterii po kosiarki, od ubrań po kosmetyki, od księgarni do restauracji...czas na allegro, trzeba jakoś żyć pieniądze nie śmierdzą.
Nie widzę problemu w reklamowaniu na insta i braniu za to kasy, tylko Pani Małgosia w wywiadach zarzeka się, że profil na insta musi być wiarygodny i bardzo mało na nim reklamuje. Podczas gdy nie ma tygodnia, żeby nie pojawiło się jakieś nowe lokowanie produktów, pozowanie z paczkomatem, kosiarka itp.

Rzeczywiście jej profil zamienia się w gazetkę reklamową?

Małgorzata Rozenek-Majdan pływała w basenie, a teraz pokazała pośladki

Więcej o: