Agnieszka Hyży w bikini. Zaczęła ćwiczyć przez męża. Widać efekty?

Agnieszka Hyży obecnie wypoczywa na wakacjach z przyjaciółką. Jakiś czas temu Grzegorz Hyży rzucił jej sportowe wyzwanie. Teraz jego żona odsłoniła brzuch w bikini. Widać efekty?

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Grzegorz Hyży rzucił wyzwanie Agnieszce Hyży

Instagram. "Agnieszka Hyży z przyjaciółką klepie się po tyłku na luksusowych wakacjach''

Grzegorz Hyży już od dłuższego czasu trenuje na siłowni pod okiem trenera personalnego. Piosenkarz postanowił zmotywować swoją żonę i teraz również ona trenuje, czym Agnieszka pochwaliła się na Instagramie.

 
No dobra... @grzegorzhyzy rzucił mi wzywanie i tym razem się nie poddam ?? - napisała pod postem Agnieszka Hyży

Weronika Książkiewicz dogryza koleżance "Ania Wendzikowska jakich filtrów używasz?"

Agnieszka Hyży odsłania pośladki

Kilka dni temu w sieci, a dokładniej na Instagramie Agnieszki Hyży pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda łapie się za pupę ze swoją przyjaciółką. Zdjęcie miało być żartem, bo nawet sam podpis i hashtagi, które napisała Agnieszka na to wskazywały.

Nagłówek „Agnieszka Hyży z przyjaciółką klepie się po tyłku na luksusowych wakacjach” ... #grunt #to #miec #dystans #dzis #swiatowy #dzien #fotografii #kontrowersja #hejt #dlaczego #nie #mozna #sie #bawic # #coraz #wiecej #usmiechu #karmimy #rybki
 

Justyna Steczkowska eksponuje boskie ciało na wideo. Filmik komentuje Anna Lewandowska

Agnieszka Hyży odsłania brzuch w bikini

Do tej pory Agnieszka Hyży nie pokazywała swojego brzucha w pełnej okazałości. Zrobiła to kilka dni temu i...? Fani zachwyceni!

Co za ciało!!! - komentowali fani.
Seksi bomba pozazdrościć takiej figury życzę miłego wypoczynku buziaczki- dodała inna fanka.
 

Wiele osób zwróciło też uwagę na naturalność Agnieszki Hyży, która w dzisiejszych czasach nie jest oczywista i coraz mniej gwiazd się na nią decyduje.

Patrząc na zdjęcie w bikini prezenterki można stwierdzić, że treningi naprawdę przynoszą efekty, choć jak sama gwiazda w komentarzach przyznała "to dopiero początek". No cóż, jesteśmy co będzie później w takim razie.

Katarzyna Niezgoda pozuje w bikini: 'Nie boję się odważnych ujęć'

Więcej o: